Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan hihetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan hihetném el, hogy ronda arcszerkezetű, nagy otromba orrú gyerekként nekem is van jogom barátnőre?

Figyelt kérdés
Sajnos nem merek lányokkal talizni sem, pedig sok lány írta már, hogy bír engem és szeretne találkozni velem, de én inkább lekoptatom őket, mivel tisztában vagyok azzal, hogy ha taliznánk biztos rondának látnának és utána már nem érdekelném őket. Sajos korábban csak úgy személyesen ismerkedtem és pont az a lényeg, hogy akármelyik lánynál kezdeményeztem mind elküldött egy szia után, aki nem annak meg pasija volt és csak barátkozás miatt volt kedves velem. Sajnos ahogy egy lány mondta olyan arcszerkezetem van, amivel csoda, ha egy lány is szóba állna velem. Igaza van, csak úgy állnak velem szóba a lányok, ha neten levezek kép nélkül, legalábbis először! Aztán látnak képet és van, aki nem szól semmit, van, aki eltűnik, van aki tovább dumál velem. De sajnos egy lánynál sem érzem, hogy bejönnék neki külsőre, ellenben azt, hogy ronda vagyok számtalanszor megkaptam. Állandó frusztrációban élek, amiért nem tudok egy vonzó, alfahímkén kinézni. Próbálok férfiasan viselkedni, humorizálni, ezzel kompenzálok, ami bejön sok lánynak, de sajons a külsőmet még ők sem tudták eddig sosem elfogadni, így én már nem is merek lányokkal találkozn, hiába akarnak látni már személyesen is. Túl ronda és tökéletlen vagyok testileg, a fejem a főgond, azt fikázzák leginkább. Szerencsére nem vagyok elhízva, legalább azzal nincs gondom.
2014. febr. 24. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy te is elhiszed amit írsz,igy pedig nehéz...
2014. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jártál! Trolo
2014. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor te még nem hallottad azt a dalt, hogy

"Ha csak egy fokkal szebb az ördögnél: a férfi gyönyörű már!"


Egy régi mondás is volt:


[link]

2014. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önbizalmad erősítsd, ne lásd magad csúnyának, rengeteg nagyorrú ember van, aki mégis vonzó. Legyél valamiben kiváló és mindenki fütyül majd az orrod méretére.

A,úgy ha ennyira zavar, akkor plasztikai műtéttel korrigálható. Ne senyvedj, élj.

2014. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!