Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs idő kapcsolatra, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs idő kapcsolatra, de mégis nagyon szeretnék?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős gimiben, nemsokára érettségi. Szinte minden időmet leköti a tanulás, és a sportolás.

Nincs időm emellett egy kapcsolatra valakivel..

Pedig nagyon szeretnék. És nem is főképp a testi vágyak kielégítésére, hanem mert nagyon szeretnék valakit akivel mindig lehetek, akivel mindent megoszthatok, akivel megértjük egymást...

Jövőre megyek egyetemre, ahol aztán még annyira sem lesz szabad időm..

Nem tudom mi ilyenkor a helyes döntés.

Attól tartok, hogy még az elkövetkező 5 évben nem is lehet kapcsolatom?

Pedig tényleg most ez az amire nagyon vágynék... :(


18/F


2014. febr. 24. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a két dolog egyáltalán nem zárja ki egymást (:

a barátnődnek is ugyanúgy lesz élete melletted, nem csecsemő, akivel állandóan foglalkozni kell :D

beosztjátok az időtöket, és kész :))

2014. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak hiszed hogy az egyetemen nem lesz szabad időd :DD

Egyébként nézd meg hány végzősnek és egyetemistának van pasija/csaja, ne keress hülye kifogásokat

19L

2014. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetem = pia, buli. Nem tudom honnan veszitek ezt a tanulás dolgot... Az csak vizsga időszakba van 1-2 nap...
2014. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!