Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok egy olyan esethez, hogy egy fiú csak azért nem jön össze egy lánnyal mert csak 1 év után lenne hajlandó lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lány elég maradi lehet,a fiú meg túl türelmetlen.Amúgy ezt nem lehet ilyen gépiesen megtervezni,ha két ember szereti egymást,spontán jönnek a dolgok,nincs időponthoz kötve az ilyesmi.Különben szerintem mindeketten éretlenek még,és a gondolkodásuk túl szélsőséges.
2014. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
megértem a srácot... én sem jönnék össze ilyen lánnyal...
2014. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért pont 1 év? És honnan gondolja a lány, hogy nem szeretné majd előbb? Miért kell ezt így kikötni? Érző lények vagyunk, és egyébként ha csak azért fontos ez az 1 éves határidő, mert akkor érzi biztosnak a kapcsolatot, az is hülyeség, mert a kapcsolatok nem így működnek.

Egy fiú számára ez azért lehet ijesztő kicsit, mert ezt így kategorikusan kijelenteni furcsa.

2014. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát furcsa. Ha tizenévesek akkor talán érthető. De akkor is furca ezt így kijelenteni, hogy pontban egy év múlva szexelhetnek csak... Ha viszont ezt egy felnőtt nő mondta akkor az több mint nevetséges. Ilyet normális ember nem mond... Vagy akkor ne csodálkozzon, hogy senkinek sem kell. Nekem se kéne egy olyan férfi, akit nem vonzok szexuálisan.
2014. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!