Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ilyen alapvető, vagy inkább kis dolgokat a párom sosem mond el nekem? Ti beszéltek/tetek ilyet a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mostanában veszem észre,hogy az olyan kisebb dolgokat nem mondja el nekem sosem. Közben én rá úgy tekintek,mint egy lelki társ is,akivel mindent megbeszélhetek és bármit elmondhatok neki, hiszen ezért vagyunk egy PÁR. Ezek szerint neki én csak úgy vagyok,hogy elmondhassa,van egy barátnője?

Olyan dolgokat mint pl mit csinált az nap vagy hol van NAGY VONALAKBAN elmond,viszont sosem tér ki arra,hogy mit hallott, látott, érdekesebb dolgokat sosem beszél meg velem, viszont a néha hallom,hogy a haverjainak elmondja...

Itt olyan dolgokra gondolok, hogy pl összetűzésbe került valakivel,pl osztálytárs vagy tanár, azt is mástól kellett megtudnom. Mostanában meg lesz egy rendezvény a suliban nekik + végzősöknek,ahol úgy volt,hogy kell táncoljon, s az egyik barátnőmtől tudtam meg,hogy kiverte a hisztit,hogy márpedig ő nem fog. Nekem erről semmit nem mondott, még azt sem hogy,hogy fog táncolni vagy ha nem miért.

És még sorolhatnék még ilyen apróbb dolgokat. Mikor rákérdeztem,hogy nekem miért nem lehet elmondani semmit, az volt a válasza eléggé idegesen,hogy mit hogy mondana,mi mondanivalója lenne?

Csak nekem annyira természetes az,hogy megbeszélem a párommal a történteteket,esetleg azt ami bánt, ami történt velem stb?

17L


2014. febr. 24. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minden ember szeret minden apróságot elmondani. Sőt, pl. engem idegesít, mikor hallom hogy húgom a párjával minden hülyeséget megtárgyal, hogy mosott, meg új sampont vett, s milyen a körme meg ilyenek. El nem bírom képzelni, hogy a srác hogy tűri, már 3 éve...

(lány vagyok egyébként)

2014. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk samponos meg ilyen olyan kence-ficés dolgot én sem mondok el, viszont egy olyat,hogy részt veszek-e egy eseményen és milyen formában azt megbeszélem a párommal...
2014. febr. 24. 18:46
 3/4 anonim válasza:

Szia!

A kommunikáció az egyik legfontosabb egy kapcsolatban! Meg kell beszélni kire mi volt hatással, hogy élte meg...stb.

Szakitani kell rá időt, különben olyan mintha két ember élne egymás mellett, nem pedig egymással. Ahogy ide leirtad mond el neki is. Fontos ,hogy te légy az akinek mindent elmondhat és megbizik.

2014. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyenből lesz az később, hogy:

- nem mondom el, hogy valami hiányzik a kapcsolatból/ valamit máshogy csináljunk

- nem mondom el, hogy megcsallak

- nem mondom el, hogy kirúgtak a munkahelyről

- vagy, hoppá, nézd milyen kocsit vettem!

2016. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!