Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » észre lehet venni, ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

észre lehet venni, ha megcsal a párod, ha már egy jó ideje együtt vagy vele? Látható rajta, a viselkedésén?

Figyelt kérdés
engem eddig 2 kapcsolatomban csaltak meg, mindkét alkalommal furcsán viselkedtek,tehát előbb utóbb rájöttem. az egyik a legelején csalt meg, majd egyből feltűnően kedves volt, sokat mondta,h bűntudata van, láttam rajta,hogy gyötrődik. a másik 4év után, mert már nem szerettem, nem foglalkoztam vele, emiatt elhidegült tőlem éreztem,hogy van más neki. tehát szerencsére mindig észrevettem, de ez minden esetben így van? ha szeret valaki és minden jó, akkor nincs megcsalás?
2014. febr. 24. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalással a hiányait kezeli az ember, ha minden jó, akkor nem fog megcsalni. Viszont, hacsak nem pszichopata (aki nem képes a szorongásra), akkor mindenképp lesz valamilyen érzelmi jele (akár bűntudat, akár szorongás, akár túláradó öröm), amit észre veszel, ha jó a szemed. Úgy látom, neked jó.
2014. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ra büszke, de kedvesem szentül meg van rola gyözödve, hogy keptelen vagyok neki hazudni. Ha mutatnanak neki egy videot, ahol 3 oran keresztül szo szerint szet-kimoderaltak-közösüljük egy helyiseget az iszonyatosan szenvedelyes szeretömmel esküdni merne ra, hogy ez nem en vagyok.

Nem ö volt az elsö szeretöm kapcsolatunk alatt, de vele is vege van mar. Erzelmileg komolyan megterhelt az egesz, az is, ahogyan vege lett, de baratnöm elött minden rejtve maradt. Pedig okos lany.


Kerdesed masik reszere valaszolva. Ha szeret a parod, mindent megkap töled, amire vagyik, akkor kisebb az eselye, hogy megcsaljon, de akkor sem garantalt! Hiszen az is kell hozza, hogy sajat magaval egyenesben legyen.


Ennek ellenere igenis leteznek hüseges ferfiak (3 evvel ezelött en is az voltam meg). Rajtad all, hogy megelölegezed e ezt a bizalmat es a masikon, hogy meltonak bizonyul e.

2014. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A párom nem vette észre, mert amúgyis rosszban voltunk. A szeretőm barátnője hamar észrevette a dolgot, mert nem tudta palástolni, hogy nemcsak szexuálisan vonzódik hozzám.
2014. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak nők,akik ezt jó érzékkel kiszimatolják,a jelek szerint te is ilyen vagy.Szóval ha megint megtörténne,nagy az esélye,hogy időben észre fogod venni.
2014. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írod is megváltozik az ember olyankor, sajnos én is jártam a múltban így.

Ez nem csak a szereteten múlik, kell az is, hogy számára kizárt legyen a megcsalás, ha gond van meg lehet beszélni és tenni érte, a másik meg a bizalom, ha ez sincs meg, nincs szerintem miről beszélni. Felfogás és hozzáállás kérdése is, másikat tisztelni annyira, hogy ez ne legyen opció. Az életben vannak buktatok, de ha áttudják vészelni és azon vannak, hogy megoldják, akkor nincs ok megcsalásra, ezt tapasztalatból írom. Jelenlegi Párommal jól megvagyunk, lehet kell ehhez némi önismeret és a másikat úgy elfogadni ahogy van és szeretni.

2014. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!