Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nincs lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs lehetőségünk szeretkezni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudunk együtt lenni a párommal. Mire végzünk a suliban, mind a kettőnknek hazaérnek a szülei. Elküldeni nem akarjuk őket, az udvariatlanság volna, különben is, ők is nagyon fáradtak már a nap végére.

Nagyon sok a teendő. :( Tanulni kell, ügyeket intézni, néha-néha dolgozni, amiből sajnos nem tudunk még albérletbe menni.

Nincs pénzünk drága hotelekre se. Egyre több dolog jön közbe, amit sajnos nehezen viselünk. (sok óra, sport, egyebek)

Nem tudunk minden nap beülni se valahova, hiszen minden nagyon drága.

Extrém helyek se nyújtanak örömöt hosszú távon, pontosabban, nem elegendőek.

Ha itthon vannak a szüleink, zavaró, hogy folyton járkálnak, a lakás is kicsi.

Mit lehet tenni ilyenkor? (Nagyszülőknél, barátoknál sem tudunk aludni.)


2014. febr. 24. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok? Én is ebben a cipőben járok
2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kivárjátok szépen az optimális körülményeket, addig meg álmodoztok a dologról.
2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hotelba menni vannak lakások pár órára is.
2014. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor menjetek át hozzátok :) 19/F

Ha nálatok se olyan jók a körülmények akkor is nálad jobban lehet alakítani Egy csajszi neked ezt nem fogja megmondani kerek perec hogy menjetek inkább hozzátok szeretkezni..

Nem hiszem el hogy egy függönyt nem lehet feltenni ha átlátszó az üveg, vagy egy kulcsot nem lehet tenni a zárba ... érted mire célzok? Alakítsd ki! Te vagy a férfi nem egy anyám asszony katonájának készülsz.. vagy mégis?

2014. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már voltunk ilyen lakásban, 3000 Ft volt két órára! :( Sajnos, ezt sem lehet mindig megfizetni! :( (Több ilyen lehetőség nálunk nincs, utánanéztem)

21 évesek vagyunk mind a ketten.

2014. febr. 24. 18:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. :D
2014. febr. 24. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:

21??

Ez legyen a legkisebb bajotok.

Ha még. 18 alatt nade

2014. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem értem a választ. :D
2014. febr. 24. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
gyertek hozzám, ide mindig jöhettek és nyomjuk 3-asban
2014. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D Köszi! :D
2014. febr. 24. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!