Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viszonyultok a tapasztalatlan lányokhoz?

Figyelt kérdés
konkretizálva szexuális téren érdekelnek válaszok
2014. febr. 24. 18:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
türelemmel, gyengédséggel, finom szexualitással, és tanítási vággyal, szeretem az ilyesmit, főleg ha a lány is partner a tanulásban, és élvezi, hogy tapasztalatot adok neki
2014. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 TB28 ***** válasza:
Majd belejön... :)
2014. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Sok sok türelemmel :)
2014. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Én kerülöm őket...
2014. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
imádom! hisz én tanítom, úgy ahogy nekem a legjobb ;)
2014. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kerülöd? Magyarul ha kiderűl hogy a lány aki tegyük fel tetszik mondjuk szűz ,akkor tovább állsz ezmiatt?!
2014. febr. 24. 18:57
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

Igen, kerülöm.

Ebből itt is akadtak már nézetkülönbségek.

Szerintem aki az én korom körül(20 felett) szűz, azzal valami gond van, azért szűz.

Akárki ráér, ha akar.

és ha senkit se tudott közel engedni magához annyira, hogy ezt megtegye, az úgy érdekes...

Szóval ha nem valami vallási oka van, akkor tovább állok.

Ribi se kellene aki minden este mással van.

De akinek mondjuk... évente 1 pasija volt, az még jó.

Tegyük fel valaki 17 évesen elveszti, és évente 1 pasija van, mindel szakít ezért-azért, aztán amire annyi, mint én (24) addigra 6-7 pasija volt már.

Ami szerintem reális.

Persze sok pancser van, aki örül ha csajt lát egyáltalán, nekik öröm egy szűz csaj, de nem látnak tovább az orruknál.

Nem vagyok egy extra jó pasi, de annyira válogathatok, hogy se ribi se szűz csaj nem kell.

Persze van más is, de ezek is a kritériumok közt vannak.

2014. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez is egy felfogás ,nem fogok belédkötni:D szimplán számomra ez kicsit fura :):D
2014. febr. 24. 19:17
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

Hát, tudod volt egy elég rosz kapcsolatom pont egy szűz(kezdetben) csajjal és elég válogatós lettem.

Lehet így fele annyi se lehet, de azokkal talán nem lesz annyi gond.

2014. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
persze ,értelek én
2014. febr. 24. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!