Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy új osztálytársunk, aki év elején jött és már azóta szeretem. 2 évvel idősebb. Hogy mondjam el neki?
2014. febr. 25. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a "szeretem, elmondom" kérdések ijesztőek. NE mond el. viszont szeret? bármi jel hogy egyáltalán rád nézett-e? van? Akkor SE mond el.
2014. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bukott?
2014. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi ez egy kicsit durva volt.
2014. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeretlek Pista és benyalhatnál a lábaim közé! Hidd el nem fog nemet mondani, ha nem vagy csúnya!
2014. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Voltak jelek.
2014. febr. 25. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és mondd el Neki őszintén, hogy mit érzel, akkor Te is megtudod, hogy Ő érez-e irántad valamit! És Neked is jobb lesz ha nem tartod magadban ezt az érzést! Tapasztalatból mondom. Ha nincs bátorságod személyesen megmondani, akkor írj Neki levelet! Sok sikert! :)
2014. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!