Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítenek. Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek. Képtelen vagyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyok szingli, azóta 3 sráccal alakult úgy majdnem, hogy összejövünk. Csakhogy engem kb 2 hét után annyira irritáltak, hogy az valami szörnyű! Utálom magyarázni valakinek, utálom a felesleges beszédet, azt, ha egyértelmű dolgokat leírnak nekem és hasonlók.

Most megint ez van valakivel. Leírok egy esetet..

Mondtam, hogy képzeld, xy barátnőmhöz mostanában sokat odamegy egy srác. Erre azt mondta, hogy "biztos ismerkednek". Kicsivel utána, "vagy barátkoznak vagy nem tudom".

Komolyan, mintha kérdeztem volna bármit is. Vagy hülyének néz? Ez tényleg baromság, vagy csak én vagyok ingerült vele?


2014. febr. 25. 17:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít mindenki. Még az ilyen kérdések is.
2014. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Mintha nem tudnám magamtól, hogy ismerkednek.. :D Jézus....
2014. febr. 25. 17:28
 3/46 anonim ***** válasza:
De ettől függetlenül 16 éves vagy, igaz?
2014. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó exem nagyon értetlen, buta volt.. Annyira kiborított, hogy én azóta semmit sem mondok el még egyszer. Ha nem hallotta, vagy nem értette, így járt, nem vagyok én papagáj..
2014. febr. 25. 17:30
 5/46 A kérdező kommentje:
Abból a korból már kinőttem sajna.
2014. febr. 25. 17:30
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen van. Ne várj sokat az emberektől. Komolyan, néha azt gondolom, hogy a kis pálma az ágyam mellett intelligensebb, mint a polgárok 95%-a. Csak egy punci hiányzik róla, és ideális társammá válna :D


23F

2014. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
De még ez a pár ember is naaagy szelektáláson ment keresztül, mert tényleg nagyon sok a buta ember. Nekem meg olyan nem kell, az előző is kikészített idegileg:D
2014. febr. 25. 17:33
 8/46 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy meg ki a fenét érdekel, hogy a te barátnődhöz odamegy mostanában egy srác? Ez nálam a felesleges beszéd kategória. Nálad nem?
2014. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Hidd el, a butákról tudnék Neked újat mondani. Egyik barátom nője olyan ostoba, hogy egy kis csomag mekis sültkrumpliba több intelligencia szorult, mint belé...
2014. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Drágaa kötekedő 74%-os, húzz már el a kérdésemtől te fogyatékos :)

A mondat után még mondtam valamit srácról, ami engem is érint, azért mondtam. Tudooood?

2014. febr. 25. 17:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!