Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti véleményetekre is kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti véleményetekre is kíváncsi lennék, hogy mit is akarhat tőlem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2éve megismertem valakit, akivel az elején jól el dumálgattunk, aztán arra került a sor, hogy járjunk, de ő megfutamodott, és nem lett belőle semmi. Aztán eltelt kb egy év, és újra jelentkezet, szintén sokat beszélgettünk, megint rá került a szó a járásra, de megint nem lett belőle semmi. és jött a kifogás hogy hetel, és csak hétvégente jön haza, és csak hétvégente tudnánk találkozni. Aztán megint megszakadt minden, és decemberben megint megkeresett, hogy kezdjük elölről, de akkor is felhozta ezt a "nincs időm rád" sztorit. Mikor közös döntéssel, megállapodtunk, hogy akkor nem folytatjuk azt mondta, hogy nem akar elveszteni, mert az élete része vagyok. Mi tévő legyek ??

2014. febr. 25. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyet akkor tennék, ha nem igazán akarnék semmit sem a fiútól, viszont ha egyedül érezném magam, akkor jókat beszélgetnék vele, hogy úgy érezzem, én is érdeklek valakit. DE! mivel én nem ilyen vagyok, ezért sose tennék ilyet egy fiúval, mert számomra ez szemét húzásnak számítana. Szóval nem érez irántad semmmit, csak önbizalom építő funkciót töltesz be nála. Hagyd a fenébe, és keress egy lányt, aki tényleg szeretne Téged.
2014. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem rosszul értelmezted kicsit, de lehet hogy én se voltam érhető. Én lány vagyok, ő meg fiú. Szval akkor ő játszik velem. Nem?
2014. febr. 26. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaa bocsi, de amúgy nem számít. Ugyanaz a szitu. És igen, szerintem csak kihasznál. Egy mentőöv vagy Neki, amit bármikor felhasználhat.
2014. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!