Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem akar rám nézni (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar rám nézni (lent)?

Figyelt kérdés

na jó.. ma éppen az történt hogy Ma csak egy oram volt. Van a fejleszto terem ami ket helyiseg egy ajto valassza el oket na... Hallottam a masik helyisegbol hogy valaki jott az elso helyisegbe.. En a masodikban voltam.. Es lattam a kulcsjukon a kockas inget... Tudtam hogy o az nem birtam irni az oran leskelodtem a kulcsjukon... Aztan a tanar kerdezte mi baj van gerda ?? En semmi.. A tanar de ! Van valami .. En nem..semmi.. Aztan kicsongettek es pont hattal ult az a fijú ..... En mint egy elmebeteg "viszon...la..tas..ra.. Dadogva az meg vissza se koszont >< en meg futottam ki az iskolabol de lehet hogy csak nem hallott meg .. de ez akkor is fajt.. mert szeretem.. valamiért elíjesztek mindenkit a közelemből még az utcán idegfenek is rólam beszélnek a buszmegállóban mikor ültem a buszon két hülye kivűlről leköpött... de előtte ők is ültek a buszon és ott is rólam beszéltek.. és..leszáltak és leköptték kivülről az üveget és még a képembe is röhögtek kivülről.. iskoláról ne is beszéljünk..


mellesleg van az a lány a vólt osztálytársam ő ott volt vele azon az órán amikor én egy teremmel arréb egy perverz tanárral tanultam környezetett... és hallotam milyen jól elvannak .... röhögcsélnek a vólt osztálytársam meg az a fiú.. de ez érthető.. a vólt osztály társamnak már negyedikben akkora melle volt mint egy tehénnek most 6 ikos... 3 X sára nőtta melle .... én sem panaszkodhatok de ahohoz képest az enyém lapos mint a serpenyő.. na és holnap vonzó szeretnék lenni és beszélni szeretnék vele hogyam tegyem ?? (a fiúval ) sehogy se megy még az arcára se néztem eddig :( és nem tudok mit tenni az a légkör amikor a közelemben van nagyon kellemetlen.. szinte folytogató.. a járásom olyan mint egy gorilláé.. dőlök egyik lábamról a másikra .. ráadásul befelé lépek mert lúdtalpas vagyok hogyan legyek holnapra vonzó ?? és hogy beszéljek vele ?? és a szemébe hogyan nézzek ? segitség!!!



2014. febr. 25. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az igen, ékezetet nem használsz de a voltot úgy írod, hogy vólt. Na mind 1 először is írd le még egyszer magyarul, érthetően a kérdést, mert 4 böl 2 nem olvassa el.


Egyébként, a kérdésed az, hogy hogyan legyél vonzó?


Egyébként csak erőt kéne venni magadon, ja honnan tudod, hogy nem vagy vonzó? Lehet, hogy a palinak tetszel, csak félre kéne hívnod.

2014. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A helyesírásodat tekintve, inkább a fejlesztővel foglalkozzál.
2014. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyan legyél vonzó másnap reggelre? Ha ma nem vagy vonzó, akkor holnap sem leszel az.

Nagyon zavarosan írsz, a kockás ingtől kezdve a kulcslukon át - amin óra alatt nézel át, de a tanárod a perverz.... :((


Hát tényleg kár, hogy bezárták a diliházakat... :(

2014. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy pszichológust, nem ártana...
2014. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!