Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem vagyok jó neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok jó neki?

Figyelt kérdés
Az ex csajával akar "barátkozni" másfél év után és az nem érdekli hogy ez engem zavar! Sajna megesküdütt arra hogy csak szimplán a barátságát keresi :( Nem vagyok elég jó partner? Mit tegyek? S.O.S
2014. febr. 25. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jól értem, te vagy a barátnője, de az exével akar barátkozni?
2014. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, az én párom is jóban van az exével. Ez nem azért van mert nem vagy jó neki, csak szimplán a társaság miatt. Vagy ülj le vele, és próbáld meg megbeszélni vele, vagy csak beletörődni tudsz.
2014. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,a barátnője vagyok. Volt egy 3 éves kapcsolata amit szeretnék ha a feledésbe dobna végleg mert állítása szerint komolyan gondolja velem...(gyerek,lakás,stb...)
2014. febr. 25. 20:30
 4/4 A kérdező kommentje:
egy vagy 2 hónapja voltunk már együtt amikor a telefonja a kezembe "akadt" és könyörgött az exének hogy fogadja vissza de végül is nem engedett el hogy elhagyam, megígért akkor sok mindent és most csak a barátságát keresi állítólag
2014. febr. 25. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!