Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Csók?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban szakított velem az exem. Júniusban összejöttem a jelenlegi barátnőmmel. Az exemmel imádtunk csókolózni, szinte mindig azt csináltuk ha tehettük, meg is szoktam, és imádtam is, ki ne imádna csókolózni. Ha tehetném most is csókolóznék szinte mindig, de barátnőm nem ragaszkodik olyan szinten a csókhoz, mint az előző :( mit tehetnék? nem tudtam még mindig átszokni a kevesebb csókra

2014. febr. 26. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz .
2014. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy szeretnél vele többet csókolózni, hátha feljebb emelkedik a számuk.
2014. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Taszító, ha valaki állandóan csókolózni akar, elveszíti a varázsát. Volt kapcsolatomban a srác is állandóan csókolt, de x idő után azt vettem észre, hogy megszokottá vált, nem hozott újdonságot, ettől függetlenül 2 évig együtt voltunk. Jelenlegi kapcsolatomban nincs ennyi szájbamászás, és még hónapok után is kiráz a hideg a csókoktól. Egy ideig nekem is nehéz volt megszokni, hogy nincs annyi csók, de jobb ez így...szerintem találjatok valami közös utat, de semmiképp ne mássz rá a lányra mindig, tanuld meg kiélvezni a kevesebb csók okozta gyönyört, sokkal tartalmasabb és igazabb így szerintem. Nem azzal mérjük a szerelmet, hogy hányszor csókolózunk egy nap. :) 20/n
2014. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igen igazad van teljes mértékben. nem másznék rá egyébként, meg nem is csók alapján mérem a szerelmünket, csak nagy vágyat érzek a csókolózás iránt,vagy a puszik iránt, én így leszek szerelmesebb :) de rá is figyelek :)
2014. febr. 26. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Na azért mindenben legyünk mértékletesek,hanem jön a csömör. Még szüneteket is kell tartani, hogy megemésszük az előző csókokat.Aki a mennyiségre hajt ,elveszti a minőség örömét. Ha sokat eszünk elrontjuk a gyomrunkat, ha sokat iszunk berúgunk, aztán jön a kellemetlen másnaposság.Így van a csókkal is, aki túlzásba viszi, az csak formaságot kap, tartalmat nem. Ha társunkat erőltetjük, el is veszíthetjük, a szerelemben minden erőszak,mértétktelenség utálathoz vezet , ami oltja vagy eloltja tűzet.
2014. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kellő odafigyelés és kompromisszumkészség, akkor sok baj nem lehet...beszéljetek róla, őszinteségre őszinteség a válasz, a barátnőd biztos szívesen elmondja majd a meglátásait, és közelebb lesztek a megoldáshoz. Sok boldogságot nektek. :)


3-as voltam :)

2014. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!