Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, megmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, megmondjam neki? Nem fog kinevetni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziaszok. Tetszik egy fiú, felettem jár. -Tudom már egyszer tettem fel hasonló kérdést, csak azóta még többet vagyunk együtt :3 - Na... Facebook-on kapcsolatban van, és egy fiú kommentelte, hogy ki az a lány, és ő azt mondta, hogy az osztályából egy csaj.. De viszont nem láttam még soha egy osztálytársával sem úgy érthetően.. Mondták sokan, hogy mondjam el, de mi van ha kiröhög? Vagy a haverjai engem fognak ezzel cseszegetni? Mellesleg a legjobb haverjaim, az ő haverjai is, szóval lehet ők méginkább piszkálnának ezzel. Mit tegyek? Elmondjam? Vagy sem? :O
2014. febr. 26. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért röhögne ki? mond el neki én megtettem és most nagyon boldog vagyok a szerelmemmel ^^
2014. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mi van ha tényleg van barátnője? :O Ezt hogy lehetne megtudni, úgy, hogy ne legyen annyira feltűnő? ><
2014. febr. 26. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a legjobb haverjaid hogy van e barátnője. Ha annyira a haverjaid, nem fognak cseszegetni emiatt.
2014. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jó :) Egy próbát megér >< :))
2014. febr. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!