Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jobb párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb párkapcsolatban élni és miért jobb egyedül lenni (ténylegesen egyedül, amikor még csak nem is szexszelsz, stb)?

Figyelt kérdés

Mik az előnyei a párkapcsolatnak? Mik az előnyei az egyedüllétnek?

Ki mire szavaz?


2014. febr. 26. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

A párkapcsolatnak sok előnye van,és pár hátránya.

Például:

Mindig van valaki melletted,aki támogat,de ugye néha összevesztek dolgokon.

Van,aki szeret téged,és maga a tudat is már jó érzés lehet.Fizikálisan is jól esik a közelsége,a csók,szexről már nem is beszélve.

El tudtok menni együtt bárhova,nem kell mindig a haveroknak magyarázni hogy na gyertek már el.

Egyedüllétbe én nem látok semmi jót meg kell mondani,az szar úgy ahogy van.

2014. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

párkapcsolatban ha nyűgöd van, akkor két karral körbefonod magad, és tökjó lesz. és együtt örülni bárminek jobb.

egyedül mentesülsz egy csomó felesleges konfliktus és beszédtéma alól.


én a különélős formára szavazok.

2014. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És miért lehet az, hogy nekem férfi létemre nincs olyan társam, aki engem szeretne és ölelne minden nap?
2014. febr. 26. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Egyedül nagyon rossz. Az még úgy elmenne ha lenne szexkapcsolatom de így hogy az sincs...


Egyedüllétnek annyi előnye van hogy nem kell beszámolni a másiknak hogy hol voltál, kivel beszéltél stb stb.

2014. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
az is az előnye, hogy nem vesznek rá semmire, amihez nincs kedved. nem kell nyalni anyóséknak. nem kell megfelezni a tábla csokit. és jól megnézhetsz mindenkit a kocsmában.
2014. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb a barátság extrákkal. Kötetlen, mégis kötött.
2014. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!