Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

32 éves normális pasi vagyok. És mégis lehetetlennek érzem néha.

Hogy van ez?


Ha csak dugni akarnék az jobban menne?



2014. febr. 26. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ígérte valaki, hogy könnyű lesz? Az életben mindenért meg kell dolgozni, ki mondta, hogy a megfelelő társ megtalálása alanyi jogon jár?
2014. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,az a baj hogy a b*zi felzselézett hajú szteroidos bunkók kellenek nekik és a normálisak nem érdeklik őket......üdv a klubban
2014. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy egyszerű lesz ez tény. Immár 1 éve vagyok egyedül amúgy.


2. Valahogyan egyetértek veled...

2014. febr. 26. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja én is ebben a cipőben járok. Első hozzászóló, mégis ha aki tetszik vagy udvarolni akarok nekik és még csak válaszolni, rám tekinteni se hajlandó,akkor hogy "dolgozzon" meg érte? Szerintem ez nem ezen múlik, a sors ami rendezi a dolgokat, van akiknek természetes,hogy könnyen felszed valakit, többeket nem probléma, sőt őt akarják és le kell ráznia a csajt, de sokan pedig képtelenek akár csak 1 társat is szerezni, mint én is.
2014. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párkeresés az ilyen projektmunka amúgy? Eltervezzük, hogy most találunk magunknak barátnőt, aztán addig ostromoljuk a kínálatot, amíg csak összejön valami?


Vagy mint régen, véletlenszerűen kellene összeakadni Vele a mindennapi élet folyamán? Nem felőrlődve a görcsös keresőmunkában...

2014. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vannak itt igazságok és butaságok is...


Nyilván nem projektmunka. Már miért is lenne az? Csak ugye az ember 32 évesen már nem feltétlenül a kalandor kategóriába tartozik.. Párt társat keres és ez ugye nem lehet akárki..


A nők elég sokat sírnak amiatt, hogy milyenek a pasik egyik ilyenebb mint a másik és egyáltalán.


viszont mindig üzembiztosan a rosszat választják. Nem mintha én jobb lennék..:) Pedig talán igen. Remélem.


Mindegy.

Igazából csak kifakadtam ,mert kicsit elegem volt na..:)

2014. febr. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!