Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés

Két fiú is nagyon tetszik. Az egyiket nagyon jól ismerem, már voltunk(és lehetünk!!) szerelmesek (de nem szakítottunk, hivatalosan nem jártunk, bizonyos okok miatt), nagyon hasonlítunk, (érdeklődési kör, meg minden). És nagyon jól ismerjük egymást, de nem látom mindennap Őt. De érdeklem.

A másik srácot többet látom, de őt nem ismerem olyan jól mint a fent említett fiút. Mindketten nagyon jól néznek ki, óriási szívük van, tudnám őket szeretni nagyon, (sőt szeretem is őket) De az egyik srác kicsit fiatalabb nálam, viszont minden megvan benne ami nekem kéne, de azért 1-2 dolgot hiányolnom kellene ha vele járnék. De ha a velem egykorút választom akkor is hiányolnom kéne 1-2 dolgot, de nem lenne baj. Mondom, nagyon jól néznek ki, viszont nem csak külsőben, de néhány belső tulajdonságuk is különbözik. Nem tudom mi legyen, úgy érzem mindkettőt érdeklem. Nemsokára lehet hogy döntenem kell majd. Vannak akik az egyiket támogatják a másikat nem. Nagyon megoszlanak a vélemények. De én mindkettőt tudnám szeretni. Mit tegyen egy lovas lány, kit válasszon, a lovast vagy a nemlovast?

hülye kommentektől kíméljetek, csak az válaszoljon aki tényleg tud segíteni!


2014. febr. 26. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
lovas vagy nem lovas...micsoda gondok. az elsőt válaszd
2014. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ismerjem meg azt akit nem annyira ismerek, vagy válasszam azt aki nyitott könyv lehet számomra?
2014. febr. 26. 19:37
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, lehet hogy az lenne a legjobb ha az elsőt, de most össze vagyok zavarodva.
2014. febr. 26. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

El sem olvasom zavar a betű !


Azt válaszd akinek több a pénze !

2014. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
magadból indulsz ki utolsó?
2014. febr. 26. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok ? :) NEM!
2014. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már mindegy, a másodikban nagyot csalódtam :(
2014. febr. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!