Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok megcsalt titeket? Kérlek írjatok nemet és kort is. : )

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

lapát

23F

2014. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
megkérdeznám az okát. aztán meg kivágnám 21f
2014. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ahogy az első kettő mondja
2014. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Moszuke ***** válasza:

engem nem érdekelne az oka. úgyis mellébeszélne, hogy el van hanyagolva meg élni akar meg tudom is én..

lapát és majd én átgondolom, hogy miért történhetett és mik voltak a jelek amiket nem akartam észrevenni.

2014. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szakítanék vele. 21 L
2014. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Megb.asznám az anyját. Fiú/23
2014. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezném miért.. mert lehet, hogy az én hibám is.. aztán kidobnám.:3

15l

2014. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ASOT ***** válasza:
Sütnék neki egy nagy finom ropogós illatos csirkét. Majd betenném egy zacskóba, hogy vigye haza magával, majd kinyitnám a szomszéd kapuját ahol 2 éhes roti van szegényeket mindig éhezteti a szemét gazdája de ez más kérdés aztán kiengedném őket...
2014. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lapát. Nem érdekelne a mentegetőzése!
2014. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Perceken at nem kaptam levegot,nem tudtam magamrol ,aztan szimplan csak bőgtem percekig. Felhivtam telefonon hajnalban ,azt vartam,hogy cafolja meg ,de nem tette . Az,hogy idaig jutott a kapcsolatunk az en hibam ,csak az enyem , tudom,hogy ha nem vagyok annyira f.z ,nem hanyagolom eveken at,akkor nem fogadja el maszol azt,amit mindig is tolem vart . Tovabbra is egyutt vagyunk,teljesen uj alapokra helyeztuk a kapcsolatunkat,nagyon-nagyon szeretem . Ugysn elfelejteni soha nem fogom tudni ,attol meg tudom,hogy boldogok leszunk es igen,bizom benne . Tudom,hogy jol dontottem ,hogy nem dobtam a kuka egy 10 eves kapcsolatot ,hiszen az egesz arrol szolt,hogy vegyem mar eszre..
2014. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!