Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak szakítás után? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak szakítás után? Nem friendzone-ban akarok lenni.

Figyelt kérdés
Mit válaszoljak ennek a lánynak: belém volt zúgva (de nem jártunk), majd megszakadt köztünk a kapcsolat, időközben összejött valakivel. Én megint meg akarom próbálni vele, de eddig barátja volt, nem léphettem. A minap írt, hogy nem biztos, hogy jó parti lenne egy találkozóra, mert pár napja szakítottak a barátjával, és rossz kedve van. Erre mit válaszoljak? Nem a barátja (friendzone-ban) akarok lenni, hanem járni akarok vele. Ha elkezdem vigasztalni, vagy kérdezgetni, hogy mi történt, pont az ellenkezőjét érném el, amit akarok. Vagy hagyjam egyelőre válasz nélkül? Mit írjak? Ugyanakkor azt sem akarom, hogy azt higgye, csak rá várok, hogy összeszedje magát, tehát a "rendben, majd szólj ha van kedved találkozni" sem jó ötlet.
2014. febr. 26. 23:43
 1/3 Grim13 ***** válasza:
szerintem megkérdezheted az érzéseiről, csak akkor fog barátzónába rakni ha bele is akar! de jobb lenne egy hétre a barátnőire hagyni aztán elhívni táncolni, mikor kimerül egy kicsit beszélgetni hogy amúgy mi van majd próbálkozni, esetleg egy csókkal az est végén vagy az utolsó tánc közben
2014. febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, az így jól hangzik. Hagyd hűlni legalább egy hetet aztán hívd el, ha előveszia "most szakítottam" fejet akkor ahelyett hogy elkezdenétek fetrengeni az érzéseiben vidd el a dolgot a "na, épp itt az ideje, hogy kicsit megfeledkezz erről" irányba a dolgot, ahogy az első írta egész jól hangzik, lényeg hogy ne egy agyalós randit hozz össze, hanem valami jó ingergazdagot.
2014. febr. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

ilyenkor a legjobb.

átugrasz 2 üveg borral,és vigasztalásból megdugod.

az meg,hogy elsőre nem megy bele a randiba,ne tántorítson el,elsőre ritkán mondanak igent.

sőt 6-7 visszautasításra is számíthatsz,de ha kitartó vagy és az ereszd el húzd meg módszert alkalmazod,akkor belemehet,csak ne randiként vezesd fel,hanem ivászatként vagy valami.

és soha ne hozd fel az exét,ha felhozza válts témát,vagy hagyd ott,menj ki vécére,hogy érezze egy férfival beszél,nem a barátnőjével.

a "rendben, majd szólj ha van kedved találkozni",meg az irányítás a döntés átadása,ami pacskerség.

2014. márc. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!