Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal félek attól, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal félek attól, hogy a barátnőm agyát újra kimossa az anyja?

Figyelt kérdés

Hihetetlen koszban, káoszban, hazugságban élt, de most az anyja megint elkezdte édesgetni a barátnőm meg mintha elfelejtené, hogy miben is élt és mennyi mindent nem engedtek meg neki.


Nekem fél évbe telt mire kitisztítottam a fejét, most, hogy visszaköltözött az anyjához megint mindennaposak a hisztik, teljesen zavart lett, az anyja meg ahelyett, hogy hagyna minket csak bezavar és édesgeti. Ja és nem akar elköltözni, merthogy a saját otthonából nem fog.


Hozzánk meg nem tud, fél évig tudott, de mostmár nem, mert nem engedik a szüleim. Albérletbe se akar menni, mert szerinte pénzkidobás. Szerintem meg az az egyetlen mentsvár arra, hogy normálisan folytathassuk...


2014. febr. 27. 09:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt, ő 19, én 22 vagyok, a változás szemmel is látható volt.
2014. febr. 27. 09:21
 2/11 A kérdező kommentje:
Az anyja nem dolgozik, kaját is a nagyanyjától kér, nem esznek, a barátnőm minden nap rosszul van szinte.
2014. febr. 27. 09:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Soha ne akarj a párod szüleivel versenyezni! Ha az anyja véleménye fontos neki és lépni nem akar, szerintem hagyd ott, mert ennek semmi értelme!
2014. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a véleménye fontos elvileg. De láthatóan befolyással van rá. Úgy fogja vissza nagyon durván, hogy mellette kedves is, engem a hideg ráz, de őt látszólag viszi...
2014. febr. 27. 09:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vess véget ennek a kapcsolatnak, mert ebben tönkre fogsz menni és ahhoz még fiatal vagy!
2014. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs más megoldás?
2014. febr. 27. 09:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd! 22 éves vagy és a párod 19! Teljesen normális, hogy az anyja befolyásolni tudja, bármennyire is gáz az életkörülmény! Szerintem ez a legjobb megoldás! Fiatal vagy, simán találsz egy másik lányt normális családdal!
2014. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más megoldás...a barátnőd nagylány, és-ne haragudj- Ő már valamilyen szinten döntött.
2014. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg benyalni az anyjánál, még ha nem is akarsz, ha az anyja tényleg igazán ellened uszítja egyszer a lányát neked annyi meg egy bambi :|
2014. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindketten felnőttek vagytok. Innentől kezdve az egyéni döntésetek, hogy akarjátok-e ezt a kapcsolatot.

Ha ő inkább vissza akar menni a mocsokba, és ez fontosabb neki, mint te, akkro sajnos nincs mit tenni. Megpróbálhatod ügyesen manipulálva esetleg visszaszerezni, de annak szerintem nincs értelme. Miért? Mert igazából akkor nem önmaga döntött úgy, hogy melletted legyen. Úgy meg mi értelme egy kapcsolatnak?

2014. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!