Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret a barátom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a barátom? Vagy csak túl lihegem?

Figyelt kérdés
Pár napja vagyunk együtt..én nagyon szeretem őt..az első napon még nagyon írta hogy mennyire szeret meg hogy nem akar el veszíteni..Most meg már csak röhögünk együtt..sokat video játékozik és a játék fontosabb neki mint én úgy érzem.. élőben nagyon gyáva és egymás mellett sétálunk és beszélgetünk. Csak neten tudja le írni az érzéseit mert élőben nem meri.. ezt ő mondta.. igazábol ezt a kapcsolatot mintha én hajtanám:/ élőbe sokat beszélgetünk de ez nem olyan mint azt el képzeltem:/ azt mondja hogy most is szeret.. de akkor miért nem érzem?:/ tudom hogy hagyni kell neki is szabad teret de mindig játszik.. 16 évesek vagyunk..
2014. febr. 27. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlliheged, még csak pár napja vagytok együtt, alakul majd.
2014. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

túlliheged kislány

16 éves a srác, jó hogy még nem férfi.

türelem.

szeret ő

sőt nem lehet, hogy te vagy az első barátnője?

2014. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-dik barátnője vagyok
2014. febr. 27. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Túlliheged.

Nyugodj meg, ez még csak az első körök első köre. :D

Ki fog ez alakulni... és ha adhatok egy tippet, játssz te is vele. Azért oda lesz! ;)

2014. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Counter strikezozik. Azt se tudom hogy kell azt csinálni:D lövöldözni de uhh xd
2014. febr. 27. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Tanítsa meg! :D


Jó kis randi lesz! :D Tuti élvezni fogja és valszeg te is!

Ráadásul utána lesz egy csomó közös témátok is és még több időt tölthettek együtt.

2014. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem hogy van e ps-uk.. erre ennyit mondott "van :D" nem tudom.. azt hittek hogy ha meg kerdezem fel ajánlja hogy nem e játszanánk együtt.. de nem:D
2014. febr. 27. 13:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy olvasson a gondolataidban.

Mond meg neki nyíltan, hogy szeretnéd kipróbálni mit szeret benne annyira és játszani vele. Ha nem akarja, vagy nem tetszik neki az ötlet, észreveszed.

2014. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nah. Meg beszéltük hogy át megyek és meg tanít játszani a Cs-n:D
2014. febr. 27. 13:27
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondta hogy probaljam ki. Mondta hogy tanitson meg.erreo: gyere at :) most orulok..remelhetoleg most mar tobbet fogunk beszelni:3
2014. febr. 27. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!