Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne még barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne még barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel napi szinten beszélgetek és nagyon jól eggyezünk. Sok mindenben eggyetértünk és mindig adunk egymásnak tanácsot. Én már teljesen beleszerettem. Legjobb barátjaként tekint rám és szerintem minden titkát megossza velem. Azt mondta, hogy tökéletes pasi vagyok és eltudná velem képzelni magát akár 10 év múlva is mint akár férje, de mégsem akar velem járni. Volt mikor 2esben voltunk és miútán elmentem írta, hogy érzet egy olyan késztetést, hogy megcsókoljon. Én egyszer megkértem, hogy válasszon, hogy mit szeretne tőlem, hogy csak barátok maradjunk vagy legyen több is, ő ekkor a barátságot választotta, mert fél attól, hogy elveszit mint barát. Én megigértem neki, hogy mindig mellette leszek és ezt be is fogom tartani, de nagyon nehézz, mert egyre jobban beleszeretek. Sok álmatlan éjszakám volt mert mindig rá gondolok, tele vagyok reményekkel és félelmekkel. Nem tudom, hogy már egygszerüen mire gondoljak.


22F


2014. febr. 27. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Hajts rá, alig várja, hogy meghódítsd. Ez egy süket duma, hogy "félek, hogy elveszítelek mint barátot".

Valóban és nyer egy pasit!!! Szerelmet. Idióták. Hajts rá mert erre vár, és nem fog ilyen hülyeségeken filózni,l főleg h késztetést érzett rá, hogy megcsókoljon.

2014. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon tisztelem ezért sem hajtottam rá, mert ő úgy döntött, hogy barát szeretne velem maradni, énis gondoltam arra, hogy talán jobban kellene rámozduljak
2014. febr. 27. 12:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Szüleim és a barátaim is megkértek arra, hogy hanyagoljam őt, de ő számomra a minden. Egy személyben sem láttam annyira a jövőt annyira mint ő benne.
2014. febr. 27. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos en ugy gondolom, hogy ez az egesz felfogas egy nagy baromsag, marmint, hogy neki tobbet jelent a baratsag. En is voltam ilyen helyzetben, es nalam is a lany inkabb ezt az utat valasztotta, most meg kezdjuk elhanyagolni egymast. Lehet most ugy erzitek, hogy mindig egymas mellett lesztek, de ez nem lesz igy. Te majd egyszer tul lepsz rajta, talalsz egy szep kedves baratnot, akivel minden klappol, esetleg o talal egy baratot es akkor majd meglatjatok mindketten, hogy ez a nagy baratsag francot sem er. Persze sokkal tobbet fogsz csalodni a kapcsolatokban, mint a legjobb baratodban, de ilyen az emberi termeszet, elhanyagolas lesz a vege. Mert te majd reggelente a baratnoddel fogsz felkelni, este pedig vele vacsorazol vagy viszed moziba, nem pedig a legjobb baratodat, igy ertheto modon inkabb a paroddal fogsz foglalkozni, mint a baratoddal. Plusz, a parodat valoszinuleg fogja zavarni, hogy neked ellenkezo nemu legjobb baratnod van, es ha meg azt is latja, hogy egy kis szikra van kozotetek, akkor...Es akkor magadban egy olyan helyzetbe kerulsz, hogy valasztanod kell, a parod, vagy a baratod. Ezen felul, ha neki meg baratja is van ebben a periodusban, akkor eleg konnyu lesz valasztanod.

Egy szo, mint szaz, szamomra ez a baratsag dolog egy nagy butasag. Ha ennyire minden klappol koztetek akkor nyugodtan meg lehetne probalni. Es hangsulyozom, hogy probalni, mert ha nem ad eselyt magatoknak, akkor soha a budos eletben nem derul ki, hogy mi lett volna ha...Lehet nem mukodik, de ez eleg valoszinutlen, mert ha mar egyszer egy ilyen jo alapokra epul egy kapcsolat akkor az rossz nem lehet. Nem csak a szerelmed lenne, hanem a legjobb baratod is. Ha meg nem tudom milyen okbol kifolyolag megsem mukodne, attol meg lehetnetek baratok az utan is, mert tuti nem megcsalassal erne veget a kapcsolatotok es civilizaltan be tudnatok fejezni a kapcsolatot es akkor legalabb tudjatok, hogy ez megsem mukodott es ugy mar sokkal konnyebb a baratsagra koncentralni.

Huh, bocsi, hogy ilyen sokat irtam 21/f

2014. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy sokat írtál, mert én szivesen elfogadok bármennyire hosszú tanácsot is. Volt közben egy rövid, mármint másfél hónapos kapcsolatom és mindig beszéltem vele. Megjegyzem a kapcsolatom nem azért ment tönkre mert ő vele beszéltem, hanem a távolság miatt. Eleve én nem járok olyan csajjal amelyik nem bizik meg bennem. Aki engem ismer az tudja, hogy milyen vagyok és semmiféle képpen nem csalnám meg egy barátnőmet sem. Igéretet tettem neki, hogy mindig mellette leszek amit akkor is betartok ha rámegy egy másik kapcsolatom. Nagyon sok lány van a világon és ameddig nem találok egy hozzá hasonlót addig nem is álok meg
2014. febr. 27. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van benned ennyi kitartas es akaratero, akkor hajra. De azert mindenkepp probalkoz meg be nala, hatha szerencsevel jarsz es o is belatja, hogy lehet ez tobb is mint baratsag. ;)
2014. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mond meg nekkii hogy nem fog elveszteni barátként és hogy ne féljen tőle
2014. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki kedves Emma :)
2014. febr. 27. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, lett azóta valami? :)


Egyébként szerintem az a baj, hogy nála nincs meg az a plusz... mert ha lenne, egy percet nem hezitálna (max utána bánná meg). Sajnos van olyan, hogy valaki helyes meg kedves (tökéletes pasi) de akkor jön a de: de egyszerűen nem zúgunk bele. És ilyenkor nem lehet mit csinálni, csak elfogadni. :/ Ha nincs meg felőle a vonzalom, nem lesz belőle semmi jó.

2014. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi, lett volna tegnap még egy találkánk amit lemondott mert állitólagosan fáradt volt :) inkább ment haza pihenni, mikor igyis olyan ritkán találkozunk, de inkább ő miatta. De felfogtam már, hogy nem akar engem. Azt állitja, hogy én vagyok neki a legfontosabb, de sajnos csak üres szavak, mert nem foglalkozik velem
2014. ápr. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!