Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú tudja, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú tudja, hogy minél inkább elutasító velem, annál jobban akarom őt, akkor miért nem változtat a viselkedésén?

Figyelt kérdés
Ezt ő mondta, hogy észrevette rajtam ezt. Azt akarja, hogy továbbra is foglalkozzak vele, és ha ez az ára, akkor megteszi, hogy bunkó velem??!
2014. febr. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem foglalkoznék vele :)

Sajnos a mai lányokat a rossz fiúk vonzák

2014. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod miért akarja hogy foglalkozz vele? Mert iszonyúan élvezi, hogy rajta csüng egy csaj, hogy ennyire kell valakinek.


Biztos, hogy a pincsikutyája akarsz lenni, vagy van némi önbecsülésed és keresel valaki normálisat magadnak?

2014. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én alapvetően nem tartom magam bunkónak, sokáig tűrök, de ha velem is ezt csinálná egy lány, aki egyáltalán nem érdekel engem, eleinte finoman megmondanám neki, aztán amint látom, hogy nem veszi a lapot, egyre szókimondóbb lennék, végül valószínűleg én is elküldeném őt a pi*ába, de nem azért, mert ő ezt szereti, hanem mert már elegem van belőle


17/F


ui.: szóval ha nem lenne elutasító, nem is érdekelne?

2014. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az ő felelőssége, hogy kiábrándítson magából. Csak annyi erkölcsi kötelessége van feléd, hogy őszinte legyen a saját érzéseivel kapcsolatban és ne használjon ki.
2014. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!