Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 6-7 év korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 6-7 év korkülönbség az nagyon sok? :oo 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már rég óta bejön és már csókolóztunk meg haverként aludtam nála /Nem történt nagyon semmi/ és rohadtúl bejön küldjük egymásnak folyton a képeket meg mondja hogy kicsim,kicsi,életem,kincsem,szívem...stb meg mindig mondja hogy jó lenne találkozni meg hiányzom neki...De van egy-két nagyon nagy bibi 1.19 lesz idén 2.Mostoha tesóm /semmi vérrokonság!Csak mostoha anyum fia/unokatesója szó vlamilyen szinten családtag csak nem vérrokon...és ha apum megtudná vagy bármelyik családtagom MEG LENNÉK ŐLVE!És ezért mondja hogy ne legyen semmi komolya mert nagyon nagy balhé lenne belőle..Mit csináljak/Csináljunk.?:oo
2014. febr. 27. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
sok. egy 19-20 éves ne izguljon gyerekekre
2014. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sok,méghozzá nem is kicsit.
2014. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
A te esetedben a 6-7 év korkülönbség nem nagyon sok, hanem bűncselekmény, ráadásul kétszeresen is. Mivel te olyan korú vagy, a hatályos törvények pedofíliának/liliomtiprásnak nevezik az ilyen eseteket. Vérfertőzés nem áll fent, de a törvények tiltják, hogy egymással, akár vér, akár műrokonságban álló emberek érzelmi/szexuális viszonyt teremtsenek egymással. Magyarán: azonnal fejezd be ezt a kapcsolatot, ha csak nem akarod, hogy a srác börtönbe kerüljön. Ja és még a gyámügy is a nyakatokra szállna.
2014. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat...végül is ha azt nézünk én most töltöttem a 14-et ő majd év végén fogja a 19-et 5 év már csak....és én rohadtúl szeretem....és nem akarom elveszíteni...de azt se akarom hogy bajba kerüljön....:'c
2014. febr. 27. 13:31
 5/18 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!

Előbb tájékozódj, mielőtt hülyeségeket írnál. A kérdező betöltött 14 éves. Bűncselekmény az, ha egy nagykorú egy kiskorúval fekszik le. És egy 14 éves, az már nem kiskorú, hanem fiatalkorú, az meg, ha rábólint a szexre, akkor az nem bűncselekmény.

Amúgy kérdező, nem kicsit, hanem nagyon sok a te esetedben ez a korkülönbség! Gondolkodj már, hogy mit akarhat tőled!!! Szexet. Max. egy kicsit jól érzi magát veled. De egy 19 éves teljesen mást vár el egy lánytól, amit te 14 évesen nyújtani tudsz. Nem vagy te olyan komoly, felelősségteljes még ahhoz sem, hogy szexelj, ez is biztos, egy komoly kapcsolathoz meg egy 19 éves sráccal meg főleg nem. Teljesen más világ vagytok.

2014. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az ötödik válaszolóval. A ti esetetekben nagyon nagy a korkülönbség.
2014. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hármas, hülyeséget írsz. Magyarországon a szexuális kapcsolat beleegyezési korhatára a betöltött 14. életév. Sőt, ha az egyik még csak 12-t töltött be és még nem múlt el 14, akkor a másik ha már elmúlt 14 de még nem több, mint 18, szintén nem büntethető.


És egy 14 éves lánynak már lehet igénye a szexre is. Persze nem kell elkapkodni és egy 18 éves fiú meg már szexelni akar, de nem ismered sem a srácot, sem a kérdezőt. És nem kell mindenhova a szexet belelátni.

2014. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tudtok számolni?

19 lesz idén= még 18 éves.

18-14=4 Az 4 év korkülönbség, ami nem olyan sok.

De a mostohatesó szitu már kissé cinkes.

2014. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Tudtok számolni? "

Igen, tudunk, de egy 14 éves lány, akkor is túl fiatal egy majd 19 éves fiúhoz. Mert két külön világ a kettő. Nyilván nem azt tudják adni egy kapcsolatban teljes mértékben, mint a másik és nem is azokat a dolgokat várják el egy kapcsolatban teljes mértékben, mint a másik.

A pasinak jó lenne egy-két numerára a kérdező, a kérdező meg jól bele lenne zúgva, ha eddig még nem következett volna be és utána meg sírna, hogy jaj, de szemét a srác, mert csak ARRA kellett neki. Pedig nyilván ezt előre is lehet sejteni.

2014. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezt felre neztetek nem mostohateso hanem mostohatemom UNOKATESOJA!!:)BOCSI lehet ott egy kicsit felreerthetoen irtam..:3
2014. febr. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!