Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, de még mindig szeret és az én érdekemben tette. Vissza szeretném szerezni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

fél évig jártunk, szerelmesek vagyunk egymásba, egy suliba járunk, 18 évesek vagyunk.


megbántott sokszor, de én, mivel szerelmes vagyok belé, nem szakítottam. de ő azt mondta, hogy legyen vége, mert ő nem akar több fájdalmat okozni nekem.


megmondtam, hogy nekem így nem lesz jobb, de azt mondta, hogy jobb lesz...


mit csináljak? szeretném, ha visszajönne...


18/L


2014. febr. 27. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Csak szeretnéd...
2014. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"és az én érdekemben tette"


És ezt te bevetted?

2014. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

pffff, micsoda szoveg. kislany, ne dolj be neki. nyilvan a te erdekedben szakitott, mi? akkor miert nem inkabb megprobalm megvaltozni erted, ha mar annyira szeret? ezen meg nem gondolkodtal el? :)

felejtsd el a sracot, le akart razni, kellett valami szoveg, ezt talalta ki.

2014. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ő bántott meg, de ő szakít, mert neked így a jobb?


Ha azt hiszed, hogy ilyen önfeláldozó, akkor nagyon tévedsz. Szakított, mert túl macera megfelelni és új utak után néz. Tedd te is ezt!

2014. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Még akkor visszajöhet. Hagyjad "szenvedni"...
2014. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát, elég furcsa a felfogása az biztos...

köszi, lehet, hogy csak az kellett, hogy valaki megmondja a tutit :)

2014. febr. 27. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl. azért javasoltam a szakitást, mert a szülei megkeseritették az életét miattam, és nem birtam nézni ahogy szenved...
2014. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy :)
2014. febr. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!