Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja, hogy "Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja, hogy "Szerinte nem fog működni", de később máshogy néz ki, akkor van esély? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, és tudom, hogy Én is tetszek neki, mert már mondta. Volt már pár randink, és volt csók is, nem egyszer. De az egyik után azt mondta, hogy "szerinte ez nem fog működni", de aztán amikor kérdőre vontam azt mondta, hogy komolyan gondolta, vagyis nem tudja, de nem érzi, hogy összeillünk. Erre én mondtam, hogy szerintem ez nem így működik és ha meg sem próbáltuk akkor ne mondjunk ilyet. Fogunk még találkozni, Én nem adom fel, mert nem vagyok ilyen, nagyon aranyos és csinos lány, kell nekem. Szerintetek mit várhatok ettől az egésztől? (Próbáltam csak a lényeget leírni.)


A előre is köszi a válaszokat!



2014. febr. 27. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2014. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, de tényleg elég soványkák a kilátások. Mindenesetre ne add fel könnyen. Jó a hozzáállásod, de készülj fel a csalódásra is.
2014. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, a csalódásra is felkészültem sajnos. De igazából amit még elfelejtettem írni, hogy még amit leszűrtem azaz, hogy nem akar terhelni engem a dolgaival. Most neki közbe jöttek a dolgok, mert költözik el meg ilyenek. De Én mondtam neki, hogy nagyon szívesen segítek neki.. Azóta amióta "regényt" írtam neki, azóta ugyanúgy elvagyunk, és találkozunk. Én amondó leszek, szerintem ebben az 1 napban ki fog derülni minden.. Mert ezt nem lehet tovább húzni szerintem, ezért konkrétan ráfogok térni a lényegre.. Próbáljuk meg, és majd kiderül, hogy mi lesz..
2014. febr. 27. 15:39
 4/4 A kérdező kommentje:
×Mármint amikor találkozni fogunk abban az 1 napban. :)
2014. febr. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!