Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják a nők sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a nők sokkal cikibbnek, ha nincs párjuk, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Szubjektív tapasztalat, tehát a kivételt képviselő nőket és férfiakat semmiképp sem veszem bele a mondókámba.


Szóval azt látom manapság, hogy a nők között sokkal több az olyan egyén, akik közvetlenül szakítás után alig néhány héten belül már másik férfival vannak együtt, míg a férfiak között pedig inkább a szakítás után hosszú hónapok múlva is egyedül szerencsétlenkedő személyek vannak többségben.


Ti mit gondoltok erről? Máshogy látjátok? Mit tapasztaltok a szakítások és összejövetelek terén? Szívesen olvasom a kritikáitokat, véleményeiteket.


2014. febr. 27. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én annyiból látom másképp hogy a baráti körömben, pont hogy akár pasi akár nő nem találnak párt könnyen. Mindenki másképp dolgozza fel a szakítást.
2014. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy egy csökkedtagyú általánosító vagy. Nem ismersz te annyi embert a világon, hogy hiteles statisztikát állíts fel.
2014. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tapasztalom,hogy egyre több a büszke és öntudatos szingli,illetve az olyan pasi,aki elég hamar megvigasztalódik szakítást követően.Ami nem túl pozitív,de én egyre inkább azt tapasztalom,hogy mindkét nem nagyon félvállról veszi a dolgot,aztán sokan ki is futnak az időből,majd hoppon maradnak.
2014. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Üdvözletem!


Ez igazán poénos egy kérdés! Azaz igazság,hogy általában NEM a férfi szokott szakítani,hanem a nők! Persze,ebben tisztelet a kivételnek! Ugyanakkor a nők,azok sokkal,előbb találnak egy olyan embert,aki megvígasztalja,és törődne vele,mint egy férfi,a férfiak általában a haverokra támaszkodnak,ami persze abba torkollik,hogy semmi segitség,csak leszídják az exét...:D

2014. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy nőnek semmit sem kell tenni azért, hogy párja legyen. Amint felszabadul, rengeteg potenciális jelölt közül csak válogatnia kell. Egy férfinek ezzel szemben sokkal nehezebb dolga van.
2014. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Falusi vagy kisvárosi vagy?Főként ott ilyenek a nők.
2014. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők talán azért tartják cikibbnek, mert saját tapasztalatból, ha nincs párom, akkor állandóan minden ismerős, rokon, barát, munkatárs, szóval mindenki kérdezgeti, hogy mi a helyzet az udvarlókkal? Van valaki? Nincs? Miért nincs? Mikor lesz? Szóval ezerrel stresszelik az embert. :(

Azt nem vettem észre, hogy a férfiak többet várnak szakítás után. Sőt inkább azt vettem észre, hogy a férfiak rögtön keresnek más nőt, mert úgy könnyebb felejteni. A nőknek meg azért kell egy kis idő lelkizni.

2014. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#1:

Igen valamilyen szinten én is ezt tapasztalom, mégis a nők felé billen a mérleg, ha új kapcsolat mielőbbi épüléséről, alakulásáról van szó.


#2:

Lehetséges. Nem ismerem a fél világot, s mint írtam, szubjektív a kédéskör, és szubjektív a véleményalkotásom.


#3:

Férfiak között több a szingli, akik párkapcsolat híján munkába, karrierépítésbe, vagy a másik véglet, elszigetelődésbe, magányba, alkoholizmusba "menekülnek".


#4:

Ez valóban így van. Egy nőt sokkal több férfi ugrál körbe, mint ahány nő egy férfit.


#5:

Igen-igen, de ha úgy vesszük, az alapjai teljesen természetesek, hiszen a férfiaknak kell "vadászni" a nőkre, és nem fordítva.


#6:

Egy kisváros (15 ezer fős) és a főváros között ingázok, mindkét helyen élek.


#7:

Nem értek egyet veled, legalábbis a tapasztalataim alapján. Egy férfit is ugyanúgy cikiznek, ha nincs barátnője, és a nőknél is gyakori eset, hogy egy másik férfi "karjában" találja végül magát.

2014. febr. 27. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Én is a saját tapasztalataimat írtam le. Engem piszkálnak, ha nincs barátom. Férfiaktól ilyet még nem hallottam. Azt gondoltam a férfiaknál ez nem ilyen központi téma, mivel akik piszkálnak, azok is nők :)

Baráti körömben meg tényleg kb. 90%-ban a szakítások utána férfi rögtön új nővel volt, a nők meg még hetekig, hónapokig sírnak.

2014. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Egy nőnek semmit sem kell tenni azért, hogy párja legyen."


Az attól függ, hogy milyen minőségben.... szexpartnert persze rohadt könnyű találni.... igazi szerelmet meg piszok nehéz. Azért már tennem is kellett...meg sokat szelektálni:D mert azért normális nő nem áll össze minden jöttmenttel....


Tapasztalat: 28 éves szingli barátnőm nekem is panaszkodott, hogy mindig piszkálják, családi összejöveteleken meg ilyeneken, hogy miért nincs pasija...igazság szerint csak egy volt neki, és nem sokáig.

Másik csajt, szintén 28 éves. neki volt 3, és 5,5 éves kapcsolata is. Az utolsóból majdnem házasság is lett. Mindkét kapcsolatban mindkét pasija megcsalta. Egy ideig ő is mondogatta hogy zavarja hogy nincs senkije...emiatt összeállt egy nős pasival is, de hamar vége lett. Azóta (2 éve nincs senkije)


Szingli pasi barátom 2 van. Az egyik teper nagyon egy lányért:) a másik meg nem is akar szexkapcsolaton kívül mást...ők sose panaszkodtak igazság szerint.

2014. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!