Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Villakanál kérdése:

Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy szeretem ha nem tudom, hogy o mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Már tetszik nekem régóta egy lány. Tavaj jó viszonyban voltunk és elakartam hívni moziba. De egy hülye osztálytársam leégetett elote. Kb. Azóta szóba se áll velem.

2014. febr. 27. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is írjál meg tanulni! elote=elötte tavaj=tavaly!

Másodszor nemtudom estevanlmosvagyokfaadtvagyokizomlazamvanesfassszomkivanmarmertreggelmegintkelhetek4:30korkurrva0.oramiattbasszzzazanyjjatazoktatasiminiszter.faszzznakkellheti5oratesifoleghetfopentek0.orabafasxzomkivanegeszhetenaligaludtammertakurvrracsivavaisegeszejjelugatottesfazomkivanmarvelemegegyszerugatagyonutom!

Szhal.. Jah ez van :"* Joccakát

2014. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Probalj meg vele beszélni.. ezen szavakkal lehet segíteni.. Hajrá!
2014. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia ,14éves vagyok
2014. febr. 27. 22:38
 4/6 A kérdező kommentje:
2.nak köszi ez bejött csak nem tudom hogy mondjam el neki ,hogy szeretem 1.nek meg azért tanulja meg azt hogy hol an a billentyűn a szóköz billentyű
2014. márc. 4. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Elöször csak célozgass rá, majd ha nem esik le neki akkor próbáld meg elmondani, legyél vele többet.
2014. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ,köszi most csak az a baj hogy van egy srác és ő is bírja.és ő egyfolytában taperálja a lányt és bróbálja elcsábítani.(én igazából ez a visszqhúzódó típus vagyok nem ez a szájhős fajta az a srác pedig az ellentéte.)
2014. márc. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!