Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, és emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, és emiatt páromat "rövid" pórázon fogom! Szeretem és azért csinálom ezt, m félek ha nem fognám, nem lenne ilyen jó v "rosszat tenne" és szakítanom kéne vele, pedig nem akarok! úgy érzem, így megvédem a kapcsolatunkat! Mi legyen?

Figyelt kérdés

sajnos vertek már át, olyan akiben legjobban megbíztam..most úgy gondolom, ha féltem és fogom a páromat nem tud rosszat tenni,ezáltal szeretném megvédeni a kapcsolatunkat! tudom h ez nem helyes és félek emiatt fogom elveszíteni! mit tegyek???


24/N


2014. febr. 27. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt hosszú távon nem csinálhatod. Mióta vagytok együtt?

Én is féltékeny voltam sokáig, de bízom a páromban. Na meg nem akarom a saját hülyeségem miatt elveszíteni.

2014. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi legyen? Na álljon meg a menet, a párunk nem háziállat, hogy pórázon fogjuk, kényünk kedvünkre, csak mert alacsony az önbizalmunk.. Magadon kellene változtatnod, és közlöm, ezzel b--szod el a kapcsolatotokat, ha csak nem iszonyú papus a pasi.
2014. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
már másfél éve, ahogy egyre inkább megszerettem annál inkább vagyok ilyen..... tudom,h ez nagyon rossz! :/ félek, ha engedem.. megbántana :( pedig tudom h szeret
2014. febr. 27. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos éngen is a párom rövid porázon emiat már szakitani is akartam vele kezdj megbizni benne ha szeret igazán nemcsal meg és nemcsinál semmi hülyeséget:)
2014. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a baj,h konkrétan egy valakitől féltem, mert tudom h tetszik neki a párom..párom azt mondja őt nem érdekli és sose bántana meg azzal a lánnyal főként nem. ha nem zaklatom vele többet, akkor csak még inkább bizonyítani akar majd v kihasználja h jóvagyok?
2014. febr. 27. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Az azért nem olyan kevés idő. Ha szeretitek egymást akkor ne parázz ilyenen. Az önbizalmadért te tudsz tenni. Én futni járok amitől jobban érzem magam, mert megvan az eredménye.
2014. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel csak el fogod üldözni....de ahogy gondolod.


Egyébként hogy kell azt érteni hogy fogod?


- Drágám, elmegyek a haverokkal.

- Nem mehetsz! Velem kell lenned mindig, nehogy megcsalj!

- Igen is drágám...


???? ez mi? Akkor ez egy ilyen kapcsolat? Vagy hogy érted hogy rövid pórázon fogod?


Azt hiszed nem tud megcsalni ha akar? Dehogynem:D meg tud...úgy hogy soha nem tudnád meg....úgyhogy ezzel nem érsz el semmit.

2014. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazatok van....!
2014. febr. 27. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj,aki meg akar csalni,az úgy is megtud,ha közben fogod a kezét.Szóval ez nem jó módszer,amit te csinálsz,így csak eltaszítod magadtól.Egyébként is ha bármi olyat tenne,annak lennének jelei,hidd el,szóval rájönnél.Amíg nincsenek ilyen negatív jelek,nem ad rá okot,addig feleslegesen ne csesztesd,hagyj neki kis levegőt és teret.Én is estem ebbe a hibába,ezért tudom,milyen ez.
2014. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. febr. 27. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!