Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmtől, hogy kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmtől, hogy kéne megkérdeznem finoman, hogy mik a hosszútávú tervei velem?

Figyelt kérdés
Egyenesbe nem akarok rákérdezni, mert nem szereti az ilyen jövőről szóló kérdéseket. Persze gondolhatom hogy velem tervezi, de jó lenne hallani is.
2014. febr. 27. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd, mert onnantól a markában vagy. Uralkodj magadon, majd ha eljön az ideje, úgyis látni fogod, hogy mi a szitu.
2014. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy egészséges, normális, harmonikus kapcsolatban egy ilyen kérdés nem jelent gondot. sőt, mi nagyon élvezzük, ha arról fantáziálgatunk, hogy mi hogy lesz, milyen házunk lesz, hogy fogják hívni a gyerekeket, ilyenek :)
2014. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így: mik a hosszútávú terveid velem?
2014. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, de gondolom már régebbóta együtt vagytok. Azért az sem mindegy, hogy mennyi idő után beszéltek ilyesmiről. :)
2014. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elég érdekes lehet a kapcsolatotok, ha nem mersz vele ilyesmikről kötetlenül beszélgetni....


Ahogy az egyik válaszoló írta.....normális kapcsolatban ez nem kéne hogy gondot okozzon...


Mi a férjemmel pl fél év együtt járásnál már ott tartottunk, hogy megvolt a lánykérés(1 hónap után), tudtuk az első gyerekünk nevét (fiúra és lányra is), tudtuk hol fogunk lakni ha végzünk a sulival és összeköltözünk, plusz azt is tudtuk hogy mikor lesz az esküvőnk (hónapra pontosan). Amúgy összességében másfél év után házasodtunk, és nem, nem voltam terhes. Még nincs gyerekünk 2,5 éves házasságban sem.


Arról hogy ki hogy képzeli el a kapcsolatot...pl akarunk e idővel házasságban élni, gyereket... Ezekről már az első időkben beszéltünk teljesen kötetlenül, de amúgy alapból úgy mentünk a kapcsolatba hogy komolyan gondoljuk. Amolyan első randin kialakult szerelem a miénk, ami azóta is tart:) és a férjem hozta fel a házasság, gyerek témát egyébként:). pl ő is vallott szerelmet először. Én csak utána:D Bátrabb volt nálam na..


Egyszerűen kérdezd meg tőle.

2014. febr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó hasonló cipőben ;)


én azt mondom játékosan próbálj rá utalni. pl a játszótéren láttok pár gyereket játszani és mosolyogva mondd neki na ha az a kucsi fiu/kuslány az enyem lenne most homokoznék egy jót vele te nem? szerintem hasonlít rád okyan cuki mint te és akkor kiderül mit mibdd :)

2014. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne kérdezd meg. én mikor elkezdtem a témával foglalkozni először még viccelödünk aztán elmenkült h azért még házasságot nem akar.
2014. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor nem fog elmenekülni. Ha meg elmenekül, nem szeretett eléggé, és nem is kár érte.
2014. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Nem menekült el, csak nem szereti a jövőt találgatni.
2014. ápr. 29. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!