Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam egy osztálytársamon? 14L

Figyelt kérdés
Hatodik osztály óta tetszik egy osztálytársam (most nyolcadikas vagyok). Idáig a viszonyunk kb. semmilyen volt, most pedig semmilyen sem. Mármint..November-december környékén elég jóba lettünk..aztán megtudta hogy tetszik nekem, és azóta kicsit elutasítóbban viselkedik.:/ Suliban ugyanúgy hülyédkedik velem (kivéve amikor nem), de ha rámír fb-n akkor bunkó és direkt csinálja...Ő maga mondta hogy soha nem fogunk járni.:/ Neki egyáltalán nem tetszek.. Egész héten nem voltam suliban emiatt..Mert tudtam hogy ha ránézek sírvafakadok.:/ Valaki volt már ilyesmi helyzetben? Az írjon választ/üzit légyszi.:)
2014. febr. 27. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nincs válasz, mert mindenki rád hajtott privátban?
2014. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Velem is egy hasonló helyzet van 5.-ben jött az osztályba egy fiú, aki azonnnal megtetszett. Decemberben megtudta hogy szerelmes vagyok belé, és azt mondta hogy soha nem lehet köztünk semmi mert nem jövök be neki. Ezt mostanáig sem nagyon tudom elfogadni.
2014. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A második vagyok én úgy próbálom túltenni rajta magam hogy most egy másik fiúval haverkodok. 12/L
2014. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársra nem érdemes hajtani. Nézz körül az idősebbek között, ott már vannam jó hapsikák.
2014. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
XD áá ezek a válaszok :) köszi mindenkinek :DD
2014. febr. 28. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!