Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem h amikor napokig nem vagyunk együtt a párommal akkor szinte sosem mondj h hiányzom neki. Nekem nagyon hiányzik és szoktam is mondni, de amikor rájöttem h ő magától nem mondja én se nagyon mondtam már.
2014. febr. 27. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert nem vagytok napokig egyutt?
2014. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne a szavakra figyelj, hanem a tettekre. Ha tetteiben se mutat semmi érzelmet, akkor valóban gond van. Viszont, ha csak szavakban nem kapod meg, akkor hidd el, semmi gond sincsen. Magamból kiindulva, én nagyon nehezen mutatom ki az érzéseimet mások irányába. Páromnak még mindig nehezen mondogatok ilyeneket, hogy hiányzik, vagy hogy szeretem. Szeretem nagyon, csak egyszerűen nehezen tudom kimutatni.
2014. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mind a ketten a szüleinkkel élünk ő 23 dolgozik már, én 21 munkát keresek, és itthon segítek amibe tudok, amikor szabad napja van akkor nála vagyok, van amikor még többet is, de azért haza is kell jönnöm.


Igazából tudom h gondol rám sok sms-t ír, nem is nagyon hittem h nem hiányzom neki, csak felmerült bennem ez a dolog, hogy vajon van-e jelentősége.

2014. febr. 27. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemigazán. A tettek többet érnek, minden szónál. :)
2014. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!