Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Haveromba vagyok nagyon szerelmes. :'c Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiuhaverom akivel mar egy parszor talalkoztun de nem olyan sokszor mert masik varosba lakik de minden nap beszelunk reggelente szokott irni hogy"Joreggelt<3:*" meg szokta irni hogy Imadlak<3 meg ilyenek es olyan rosz..meg mindent nekem szokot elmondani a csajos storiait is meg tolem ker tanacsot..es olyankor nagyon rossz erzes..es most irta hogy egy nagyon szep,okos,kedves,megerto lany vagyok...stb.es odirta ha nem lenne orulten szerelmes baratnombe jarna is velem...de baratnom meg miattam nem akar jarni vele..szo nem tudom mit csinaljak mert a srac nem tudja hogy bejon nekem..:/szo..szerintetek mit csinaljak?
2014. febr. 27. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Csókold,meg. Majd észhez tér
2014. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy kicsit ösztökélni kell és veled fog járni. gondolom nem csak a levegőbe beszél
2014. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. döntsd el, hogy szeretnéd őt megtartani a barátodnak.

2. ha szerelmi kapcsolatot kezdesz vele, szinte száz százalék a te korodban, hogy nem együtt fogtok megöregedni, így elvesztesz egy barátot.

3. ha bevállalod, hogy elvesztheted őt, akkor mondd meg neki, hogy szereted.

2014. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat mar voltunk olyan helyzetbe hogy majdnem csokoloztunk csak akkor meg nem nagyon ismertem es elrantottam a fejem..meg most is penteken lent volt itt ebben a varosban ahol lakok es talakoztunk..es olelgetett meg emelgetet meg ilyenek es meglatta baratnomet es egyszeruen ugy ereztem hogy csak azert csinalja hogy feltekennye tegye es attol felek hogy lehet hogy tenyleg csak azert csinalja amugy 14/L:)
2014. febr. 27. 22:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek hulyeseg felaldozni egy baratsagot....mert nekem pl.van egy olyan exem akivel tok joba vagyunk mindig talakozunk meg minden es tokjo mert vele is igy volt viszont ezzel a mostani sracval nem karaom elveszteni...:'c
2014. febr. 27. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
"Van olyan exem..." 14 évesen?
2014. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 baratom volt eddig az egyikkel fel evig a masikkal 4 honapig voltam egyutt es akivem 4 honapih voltam egyutt azal vagyok tok joba...es mielott el kezdetek oltani 2 pasi NEM ku*vasag!
2014. febr. 27. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!