Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác ,akit már régebb óta ismerek ,és kb 1 hónapja randizgatunk ,és 1 hete már smároltunk is... Tegnapelőtt megbeszéltük ,hogy hivatalosan is járunk,és azt mondta, h szeret,meg én is azt ,h én is őt. Mostanra viszont elbiznytalanodtam ,úgy veszem észre nem is vagyok belé szrelemes, sőt nem is találom vonzónak. És ha ez még nem lenne elég, tetszik a legjbb barátja is... Ő az első pasim ,és még nem voltam igazán szerelmes.. Most mit tegyek?
2014. febr. 28. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondta az oviban a kicsiny Zsanettke.
2014. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok 10?
2014. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ezt most komolyan kérdeztem...és 15 vagyok
2014. febr. 28. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját vágyaiddal sem vagy tisztában, és úgy mész bele a "kapcsolatba" ?

Háát... elhamarkodtad a döntést :s


2 megoldás van így első látásra:

-vagy megismered jobban, és a pozitív tulajdonságait megkedveled, annyira, hogy érdemesnek találjad a vele való kapcsolatot, ezzel esélyt adva a dolognak.

-megmondod kerek perec, hogy nem gondoltad át, de ez fájni fog neki, mert elhúztad előtte a mézesmadzagot, sőt, bele is kóstolhatott.

2014. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!