Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm írkál nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm írkál nekem, uttána hazudozik a barátjának hogy én zaklatom, és a barátja meg fenyeget a rendőrségel hogy feljelent. Közbe nem is foglalkozok a csajal. Higyek a fenyegetésének, mit tegyek hogy végre békén haddjanak?

Figyelt kérdés
zaklatás,fenyegetés,

2014. febr. 28. 12:28
 1/9 A kérdező kommentje:
a pasijának már elmondtam nemérdekel a volt barátnőm, mert már azóta menyasszonyom van, de mégis pofázik nekem a mostani barátja.letiltottam őket facebook-ról.Remélem nem fog engem fenyegetni. Mert már unom.
2014. febr. 28. 12:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kommunikációs csatornán mondja azt, hogy zaklatod?

Ha pl mobil, akkor ott sms-sel tudná bizonyítani, ha te valóban nem írtál neki, akkor felesleges aggódni.


Én a helyedben magasról tennék a dologra.

Ja, és természetesen minden kapcsolatot megszakítanék velük, tiltás, törlés, stb. Szóval ezt jól csináltad.

2014. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked van igazad, akkor ránts egyet a válladon, hiszen a másik ember hazudik,csak vihar a bilibe. A zaklatást bizonyítani kell tudni:D
2014. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsen fel bátran, úgysincs bizonyíték.
2014. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jelentsd fel őket te
2014. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekik nincs bizonyítékuk, de te gyűjthetsz arra, hogy ők zaklatnak téged, és feljelentheted őket, vagy megmutathatod a bíróságon, ha ők jelentenek fel.
2014. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régen amikor még jártunk azokat a szövegeket mutogassa a mostani barátjának facebook-on ozt uszízsa rám.
2014. febr. 28. 17:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Az meg engem nem hagy békén.
2014. febr. 28. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szard le. amelyik kutya ugat, az nem harap.

begőzölt, mert rájött, hogy valami jót veszített el, vagy csak simán idegbeteg

vágd el magadtól minden lehetséges módon:

-fb, letiltás

-telefont nem veszed fel

- személyesen teljen mértékig ignorálod és nem mutatsz semmit az arcodon

ha látja, hogy egyszerűen nem érdekel, abbahagyja.

de az sem árt meg, ha van bizonyítékod róla, hogy fenyeget téged.

mentsd le az ilyen tartalmú üzeneteket és bizonyosodj meg arról, hogy feddhetetlen vagy

2014. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!