Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fizet? Szerintetek ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizet? Szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés

ha a barátommal elmegyünk pl. cukrászdába, étterembe, pizzára, kávéra akkor mindig ő fizet. Kirándulásoknál fele - fele arányban mivel ez nagyobb kiadás. Ha barátokkal megyünk szórakozni akkor is ki - ki a maga részét. Kirándulásokon is mindenki a magáét. Persze van olyan hogy hoz nekem kólát ha éppen ő ment valahova vagy én neki.

De normális hogy ha csak ketten megyünk pizza, kávé, étterem akkor mindent ő fizet ?


2014. febr. 28. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális az :-)
2014. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
normális
2014. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az
2014. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen az. Én is ugyan így csinálom.
2014. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Normális igen. Fogadd el... Engem már régóta nagyon idegesít ha egy lányt nem lehet ilyen apróságokra meghívni... Nem megvenni akarom a lányokat olyankor(ez a tévhit lehet a fejükben) hanem csak szeretnék velük lenni és nem érdekel az az 1000 forint...
2014. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

teljesen normális, a pasik szeretnek imponálni a nőknek, ez már az evolúció óta így megy:

az őskorban a nagyobb vagy erősebb állat az erejével imponált a nősténynek

az ókorban és középkorban az ember a megbecsült hírnevével, hatalmával, rangjával tette ezt

a jelenkorban az emberek gesztusokkal imponálnak, pl. udvarias és meghív erre-arra

a jövőben nem tudom :)

2014. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem hosszú távon nagyon kényelmetlenül érintene, nem kell ezzel levennie a lábamról és kvázi "eltartania". Mi két éve vagyunk együtt, és kb. ugyanolyan arányban hívom meg én őt valamire, mint ő engem, és nálunk ez teljesen természetes, nem sértődik meg rajta egyikünk sem.

20N

2014. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Alapvető lovagiasság.

Persze, ha zavar, akko beszéld meg vele, mert mi sajnos nem tudjuk megmondani neki.

2014. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, így korrekt és lovagias.
2014. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!