Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megismertem egy fiút, akivel hát eléggé viharos volt a kapcsolatunk, többször szakítottunk majd újra összejöttünk.Legnagyobb problémám vele az volt, hogy állandóan elhívott randizni aztán a végén mindig lemondta(de közben szinte mindennap beszéltünk facebookon, sms-ben)...3 héttel ezelőtt ugyanezt eljátszotta és én mondtam neki hogy akkor inkább hagyjuk békén egymást.Erre nem válaszolt semmit, majd 1 hétre rám írt, hogy ne haragudjak, sajnálja és hogy szeret.Annyit kér tőlem, hogy várjak még 2 hetet kb. és utána minden más lesz(indokot nem mondott, azt mondta h majd elmondja)...

Eltelt a 2 hét én azóta nem írtam rá, ő se rám.Szerintetek írjak neki hogy akkor most mi van?Őszintén szólva én összejönnék vele, ha tényleg más lenne ahogy mondta, de ha nem akkor sem halok bele, csak akkor döntsük már el hogy mi a helyzet, mert a bizonytalanságot gyűlölöm...

19 L, 23F


2014. márc. 1. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem több vasat tartott a tűzbe, az volt a nagy indok...
2014. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolytalan fiú, ha te komolytalan lány vagy, hajrá, egyébként felejtős. Inkább adj esélyt más jelölteknek, akik meg is érdemelnének.
2014. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!