Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higgyek neki? Adjak még 1 esélyt?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban vagyok egy lánnyal, megbeszéltük, hogy őszinték leszünk egymáshoz és nem hazudunk.


én rengetegszer rákérdeztem arra, hogy van-e valakije, szeret-e valakit, erre az volt a válasza, hogy nem.


Aztán végül kiderült, hogy van e gy másik fiú is akivel távkapcsolatban van és őt is nagyon szereti.


Azt írta nekem, hogy engem szeret és ő csak barát lesz neki. De közben meg szerelmes belé meg belém is.


most mit csináljak, higgyek vagy ne higgyek neki?


17 éves a lány


2014. márc. 1. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keres magadnak egy valóságos kézzelfogható kapcsolatot:)
2014. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 emberbe nem lehet/tud szerelmes lenni.

Itt valami nagyon sántít, szerintem csak játszadozik veled, mivel tudja, hogy bármit csinál, úgy is ki tudja magát húzni a sz*rból.

2014. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de ő más.

nem olyan.

és több is lesz belőle.


csak nem tudom, hogy mit csináljak, mert nagyon messze lakik tőlem és hetente csak egyszer találkozhatnánk.

2014. márc. 1. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nem olyan akkor minek teszed fel azt a kérdést, hogy "Higgyek neki?"

Annyira logikátlan..

2014. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?
2014. márc. 1. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Vacsorát.
2014. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ne már, komolyan tényleg teljesen tanácstalan vagyok.
2014. márc. 1. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értelek, MÁSIK FIÚBA IS SZERELMES, akkor most komolyan miért vagy tanácstalan? Hagyd ott.. Legyen már eszed!
2014. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de belém is szerelmes és azt mondta, hogy küzdjek érte.

akkor az enyém lesz.

2014. márc. 1. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Mmm, mi ez lovagi párbaj? Ott küzdöttek meg a kérők a lányért. Azért álljon meg a menet. Francokat küzdeni egy másik pasi ellen. Ott kell hagyni, pont.


24/N

2014. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!