Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha szakítás után 3héttel rájöttem, hogy mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Nem én szakítottam,nem is akartam.Próbálok nem rá gondolni,de eszembe szokott jutni,még szeretem.Időnként egészen boldog vagyok nélküle,tudom hogy túl kell rajta lépnem.Azért szakított,mert ő elvileg már nem szeret,de szerintem én rontottam el,máshogy kellett volna viselkednem időnként.Azóta nem is beszéltünk,nem keres,én meg nem sírhatom vissza magam,szerintem nem is hiányzom neki.Mit tehetnék?Azt mondta szerinte meg fogja bánni idővel,mert fontos vagyok neki és nem fogja más úgy szeretni,ahogy én szerettem.16/L
2014. márc. 1. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször ne kövesd el a hibát
2014. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
probalj meg ismet ossze jonni vele ;)
2014. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze,nem is akartam..
2014. márc. 1. 21:52
 4/5 A kérdező kommentje:
ez annál bonyolultabb..
2014. márc. 1. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bonyolultabb az, próbálkozz.
2014. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!