Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretemakistejest kérdése:

Mit tegyek? Nem tudom mit érzek (többi lent)

Figyelt kérdés

12L

van barátom (14F) 4 hónapja járunk. sajnos keveset találkozunk mert messze lakik.. de van egy srác aki 3 éve szerelmes belém.. nemrég megbeszéltük ezt az egészet, tudja hogy a barátomat szeretem, rendes volt, tudomásul vette...

de van bennem valami érzés iránta.. nem tudom mi.. nem szerelem.. lehet bejön, lehet ez csak sajnálat.. aki tud segítsen hogy ez mi??



2014. márc. 1. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Törődés. Barátnak tartod.
2014. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
babázzál még!
2014. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hat ez egy zavaros szoveg :D sajnalat wan benned igen :3
2014. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

bocsi a zavaros szövegért.. de most ez van bennem...

babázzak?? mivan??

2014. márc. 1. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy inkább aludj ilyenkor.. 12 évesen. Tejóisten
2014. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az ilyen emberek légyszives kíméljenek!! ha ez a véleményed és nem tudsz segíteni akkor nem kell kommentelni.. -.-" és ha hiszitek ha nem ennyi idős gyereknek is vannak érzései. ez nem korfüggő..
2014. márc. 2. 09:19
 7/8 dooriikaah válasza:
Ez biztos azért van ez az érzés mert rég nem láttad a barátod,és már hiányzik. velem is előfordult már ilyen :)
2014. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást :))
2014. márc. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!