Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk nagyon taszítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nagyon taszítónak találják ha egy lány ennyire félős?

Figyelt kérdés
Az az utolsó dolog hogy horrort nem lehet velem nézni mert utàna hetekig félek. Mindig félős voltam de ez màra annyira elhatalmasodott rajtam hogy még a rovaroktól is félek. Vagy nem merek kimenni a házból mert hallom hogy kint járkál valaki. De olyan is volt hogy bérletet akartam venni és úgy 2 másodperccel azutàn hogy bementem a posta hivatalba már rohantam is ki mert konkrétan halál félelmem volt. De boltba se nagyon járok egyedűl. Ezek mondjuk még annyira nem is vészesek ha van mellettem valaki akiben bízok. Csak hát ugye nem fogadhatok fel egy testőrt magam mellé.
2014. márc. 2. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos
2014. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy agorafóbiás vagy? De az is lehet, hogy nagyon erős szociális fóbiád van.

Ezt mindenképpen le kellene győznöd mert nem mehet veled a pasid mindenhová kézen fogva.

2014. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
El fog múlni idővel, én nem voltam ennyire félős, de nekem is voltak hasonló dolgaim. Hány éves vagy?
2014. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez bizony eléggé hátrány.. Taszítónak nem mondanám, de nem igazán foglalkoznék ilyen lánnyal.

Mert ez már betegség. Barátként biztos azt tanácsolnám, hogy sürgősen keressen fel egy orvost, mert ha nem kezeli ki magát, csak súlyosabb lesz az állapota.

2014. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem taszító egyáltalán, viszont javaslom egy pszichológus felkeresését, mert az élet rengeteg területén problémába fogsz ütközni, ha kikerülsz az iskolapadból...
2014. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Joaz legalább mindig eggyütt lehetnénk.
2014. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak szocfóbia. Nekem hányingerben, szorongásban nyilvánul meg. Először azt hittem, hogy csak utazási rosszullét (mert leginkább buszon és vonaton jött elő), de később rájöttem, hogy a sok ember, a bezártság és a valamibe való belekényszerítettség okozza, mivel tudom, ott nincs nagyon menekülő útvonal.
2014. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
Ez elég gáz, valamit tenned kellene, persze itt most páran írják, hogy aranyos, stb. de ez nem így működik. Nem lehet mindig melletted valaki, az életben pedig lesznek dolgok amiket magadnak kell elintézni, így nehéz lesz rád bízni bármilyen apró-cseprő feladatot is.
2014. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nem taszít csak akkor így hogy fog téged egy fiú is megismerni? Hogy mernél randira menni vagy találkozni egy fiúval ha még a postára se mertél bemenni?:D
2014. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!