Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot (25), valentin napján, jól elbeszélgettünk, és jól elvoltunk. Aztán megbeszéltük, hogy hétfőn elmegyünk szórakozni 4-esben egy barátjával meg a barátnőmmel, de úgy alakult, hogy inkább otthon maradtunk, és elkezdtünk tovább beszélgetni, a beszélgetésből csók lett, a csókból pedig petting. közel 5 napig nem mozdultunk egymás mellől, de nem lett szex. Ekkor észre vettem hogy az egyik közösségi portálon egy lány szivecskéket, meg minden hasonlót írogat neki az üzenőfalon, bár ő nincs kapcsolatban a státusza szerint. Mikor rá kérdeztem elmesélte, hogy az az exe, aki iránt már nem érez semmit, de nem tudja elhajtani, mert 3 éve részese a mindennapjainak, de nem szereti. Ekkor mondtam, hogy ez így nem jó és szakítsa meg vagy velem vagy vele a kapcsolatot. le is utazott a lányhoz vidékre, de lány mellett döntött.. Tudom, hogy furán hangzik de elkezdtem többet érezni iránta, és ez nagyon fájt, mikor vissza jött pestre átjött, hogy velem is megbeszélje, mert nem akar elveszíteni, és tulajdon képpen nem tudja mit tegyen. Ekkor lefeküdtünk, védekeztünk is de volt egy kis probléma ami oda vezetett hogy én most babát várok. viszont nem akarom, hogy emiatt legyen velem. A másik fele hogy ő nem akar gyereket. Viszont ez így nekem elég rossz...
2014. márc. 2. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudnia kell. Meg akarod tartani?
2014. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen megtartom, abortusz ellenes vagyok. De nem érdemli meg. vagy legalább is csak úgy hogy (nekem tervben van hogy kiköltözöm Angliába az egyik bátyámhoz)mielőtt mennék ki akkor küldök neki egy kis csomagban egy babacipőt meg egy föld gömb alakú stressz labdát ahol bejelölöm rajta, hol vagyok, és oda írom, hogy itt találod a gyermekedet is.
2014. márc. 2. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Jesszus...
2014. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom durván hangzik, de a jelenlegi lelki állapotom sem fényesebb... és lehet meg is érdemelné...
2014. márc. 2. 19:29
 5/10 Rékcsi ***** válasza:
Szerintem ez egy rossz ötlet, inkább beszéld meg vele :)
2014. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom elveszíteni teljesen az életemből. De arra kért legyünk barátok... :/ mert ő sem akar elveszíteni, de nem bírja ott hagyni a nőt.
2014. márc. 2. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:

"volt egy kis probléma ami oda vezetett hogy én most babát várok." - megmondanád, hogy milyen "kis problémáról" van szó? Ha kiszakad a gumi, azt levételkor észreveszik, nem mellesleg ellenőrizni is kell, hogy egyben van-e.


És igen, szólj neki, elvégre ő az apa.

2014. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem, nem szakadt ki... de ez lényegtelen is.

ő az apja ezt tudom.. de a kérdésem inkább akkor úgy teszem fel, hogy mikor tegyem fel... most, holnap, holnap után vagy akkor mielőtt kimegyek...?

2014. márc. 2. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:

De ha nem szakadt ki, akkor hogy a francba lettél terhes? Mert vagy hibás volt a gumi (esetleg kiszúrtad) vagy bogyót szedsz és kimaradt egy szem.


Érdekel, hogy akkor mégis hogyan eshettél teherbe?

2014. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már elmondod neki, akkor személyesen tedd! Ez nem telefon, pláne nem email-téma.
2014. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!