Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tartom már magam alkalmasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom már magam alkalmasnak a párkapcsolatokra, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ahogy múlnak az évek, egyre kevésbé vagyok attraktív, egyre kevésbé vagyok érdekes, szórakoztató, kedvelhető, és még sorolhatnám. Jöhet ide minden, ami egy párkapcsolatba szükséges. Mintha mindezek szépen lassan "elvándorolnának tőlem", és csak egy ember marad, se több, se kevesebb.
2014. márc. 2. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Nem akarsz beszélgetni?
2014. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És ez Szerinted baj?Vagy inkább olyan emberrel vagy,aki a terhedre van?
2014. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. férfi vagyok, ha azért következtettél arra, hogy nő vagyok, mert az attratkív kifejezést írtam, akkor megértem, csak a vonzó kifejezés férfira is vonatkozik.

2. nem vagyok együtt senkivel. ha valaki a terhemre van, azt elég gyorsan lapátra teszem.

2014. márc. 2. 20:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy?
2014. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kan v.ze :D
2014. márc. 2. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Legalább nem másokban keresed a hibát.

Egyébként, valamilyen szinten én is hasonló cipőben járok.

2014. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sportsérülés végett edzesni talán már többet nem tudok.. az életmódom olyan sajnos, hogy a fizikai aktivitás nulla (mondom, sajnos, mert nem csípem az ilyet, de jelenleg választásom nincs), szabadidőm meg szinte nincs is. szóval ami hosszú hosszú évek sportjának köszönhető volt, a jó, erős fizikum, az szépen lassan "csá!"... ez, ami a "férfias" részt illeti.
2014. márc. 2. 20:12
 8/15 A kérdező kommentje:
keresem én a másikakban a hibát, és bőven találok is, de azok más jellegűek. leginkább az zavar, ha valaki magának hazudik, vagy nem jó ember. pedig az emberek 99 százaléka hazudik magának, meg nem is jó ember. bár jelenleg más kérdés merült fel bennem, ami viszonylag újnak mutatkozik, azért is írtam ki kérdésben :)
2014. márc. 2. 20:16
 9/15 anonim ***** válasza:
nem épp normális, de ez van. Én is ilyen vagyok, én már teljesen fel is adtam a keresgélést, mert tudom, hogy úgyse menne ez nekem.
2014. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak ugy, hogy kieges.
2014. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!