Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e így értelme? Kezd taszítani a pasim, ápolatlan.

Figyelt kérdés
pár hónapja ismerjük egymást, ezalatt többször éreztem h néha izzadság szaga van és úgy hogy akkor jött ki a fürdőből :( valószínűleg nem jó a "fürdési technikája" mert más testrészével nem volt gondom eddig. másrészt a fürdőszoba és wc látványától szörnyen rosszul érzem magam ha ott vagyok nála, gusztustalan, nem higiénikus. Hogyan mondhatnám meg ezt neki úgy h én se és ő se érezzem magam kínosan? NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK, IDIÓTÁK KÍMÉLJENEK!!
2014. márc. 2. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen beszéljetek a témáról... Mondd el neki , hogy téged ez zavar és kérd meg , hogy változtasson. :)

Tudom , hogy könnyű mondani , de ha tényleg zavar , akkor miért kínzod magad?


F/18

2014. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki tusfürdőt meg domestost.
2014. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogod és tüntetőleg kérsz tőle cuccot amiverl kimoshatod a kádat, mielőtt belemész, mert hogy "nem konfortos/higiénikus számodra".


Ha egy felnőtt embernek nem tűnik fel, hogy mocskosak a dolgai akkor finom célzás, ha ebből se érti akkor bele a szemébe megmondani.

2014. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha normalis, szerintem meg fogja erteni. :)
2014. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csináltass egy ajándékkosarat neki, csak te nem csokikat meg kávét fogsz beletenni,hanem domestost meg tushfürdőt meg szappant meg wc tisztítót, meg shampont meg vízkőoldót..
2014. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. fürödjetek együtt, ha büdös marad, akkor a kényes területeken még sikáld meg, és mond el mosolyogva, hogy ezekre figyeljen jobban oda.


2. takarítsd ki a fürdőt 1x, hívd be a párod és mond meg neki, hogy ha szeretné, hogy legközelebb is itt éjszakáz, akkor ehhez közeli színvonalon tessék tartani a lakás eme kénye pontját.

2014. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban a higiénia nem lehet tabutéma! Ha ő összeszed valamit, azzal Téged is frankón szétfertőzhet!


Ültesd le és normális, emberi hangnemben közöld vele, hogy ez így Neked nem tetszik, változtasson!

2014. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egyenesen, minél előbb, annál jobb. Ha magától nem veszi észre, hogy kosz van, akkor muszáj. Nyugi, más lány sem hagyná ezt szó nélkül.
2014. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, annyira rád van kattanva, hogy fürdés után is árassza a szagait! A koszról meg az kéne eszedbe jusson, hogy takaríts ki neki, ne itt panaszkodj!


[link]

2014. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!