Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a barátom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom legjobb haverjának túlságosan is bejövök? Ti hogy reagálnátok erre, lányok?

Figyelt kérdés
A barátom legjobb barátjával nagyon jó a viszonyunk, el tududnk együtt hülyéskedni meg minden. Néha kicsit úgy érzem, hogy talán már "rajong" értem, mert mindig azt mondja, hogy amikor csajozik, én vagyok neki az etalon, és minden lányban engem keres. Tudom, furcsán hangzik, de ez engem nagyon zavarba ejt, és nem tudom, mit szólna a barátom, ha megtudná, hogy a legjobb haverja így viszonyul hozzám. Alapvetően elég macsó típus, de egyszer volt, hogy megbántott valamivel, és sírni kezdett, hogy ne haragudjak rá, mert akkor ő összeomlik. Ti mit gondolnátok a helyemben?? 20/L
2014. márc. 2. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hm hát szerintem nem csak rajongás...
2014. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony, túlságosan is beléd esett.
2014. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rád lehet kattanva,ami szerintem addig nem baj,míg tudod a helyzetet kezelni,és le tudod állítani.Elég neki annyit mondani,hogy téged csak a barátod érdekel,és kész.A barátodnak nem feltétlenül kell ezt szóba hoznod,esetleg csak akkor,ha már nagyon kellemetlen a srác nyomulása,és nem ért a szóból.
2014. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Full szerelmes beléd.

Ha nem akarod, hogy erre rámenjen a kapcsolatod, akkor állítsd le minél előbb.

2014. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nyomulós, sőt, még tett is azért, hogy a barűátommal együtt maradjunk. Amikor ő szakítani akart velem, ez a haver beszélte le róla. :) Ezért sem értem a dolgokat. Tuti, hogy nem akarna lecsapni a barátom kezéről.
2014. márc. 2. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarna lecsapni a kezéről, de attól még szeret. Nehéz ügy.
2014. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mennyire jó, ha egy pasi ennyire szerelmes. :) Szerintem, ha nem alakul jól a dolog a barátoddal, akkor ő mindig ott lesz neked.
2014. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a baratnom pasija kijelentette h kivàn s h h meg b***na...s sokszor hiv hamaval haza v eljon sulibol mikor en megyek es egyutt megyunk haza...m
2014. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!