Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után tudtátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után tudtátok, hogy a jelenlegi párotok az akivel leakarjátok élni az életetek?

Figyelt kérdés
Én másfél év után úgyérzem tudom már 20 évesen. A barátnőm viszont olyan ember aki nem akarja tervezni a jövőt. Azt mondja egyre jobban szeret, úgy érzi ő is egyre jobb ember lesz mellettem, de ha felhozom, hogy egyszer majd össze is költözhetünk, akkor kellemetlenül érzi magát a jövő tervezése miatt. Annyi sikerült kiszednem belőle, hogy ő is örülne, ha így lenne, de nem akar a jövőröl beszélni. Szerintetek ez baj?
2014. márc. 3. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azonnal tudtam, a kapcsolat alatt 5 évig végig úgy éreztem. Jelenleg szingli vagyok.
2014. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, baj. Valószínüleg fele annyira sem lelkesíti a tudat, hogy vele élje le az életét mint ahogy Téged.
2014. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni mennyire baj ez. Azt mondod ő most mgé nem a jövővel akar foglalkozni. Ez lehet csak egy szellemi

értelemben vett döntése, értsd: még nőnie kell fejben, ettől még szerethet.

Egyáltalán nem kizárt, hogy egyszer csak azon kapja magát, hogy ő is elrőe néz, és tudatosul benne, hogy az érzelmei feléd azt is jelentik, hogy veled egy élethosszon át. Én személy szerint 1,5 év után kértem meg a párom kezét, és megleptem vele, de igent mondott. Annak ellenére meglepődött, hogy akkor már hónapok óta összeköltöztünk, és együtt éltünk. Szóval nem tudom megitélni, hogy ez meddig baj. Értsd: tovább tart e nála a Carpe Diem felfogás, mintsem te várni képes vagy rá.

2014. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi az Interneten keresztül ismerkedtünk meg. Láttuk egymás fényképét is. Nagyon sokat beszélgettünk, akár napi 3-4 órát is késő este.

Ezért az embert ismertem meg először, és nem a külsejével foglalkoztam.


Három hét után tudtam, hogy ő az a férfi, aki az én másik felem. Karácsonykor eljegyeztük egymást.

2014. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi szinte egyből összeköltöztünk, kb. 1 hónap után. Ez több mint egy éve volt, és most is itt netezik a párom mellettem.

De változó, mindenkinél más.

2014. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elsőre 4 hónap után tudtam...

aztán 1,5 éve után rájöttem hogy nagyot tévedtem..szakítottunk is



majd utána 6 hónapra sejtettem, de nem mertem kijelenteni, 1,5 év után összeköltöztünk már előtte tudtam, hogy most jól érzem:)

hogy örökre-e az még kérdés, de azóta összeházasodtunk.


szerintem nem baj egyelőre, hogy nem akar ilyenekről beszélni, de hamarosan( legkésőbb 1-2 év múlva) nem ártana mert igaz fiatalok vagytok,de már nem tinik

2014. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokáig kerülgettük egymást ezért az együtt járàs második napjától ahogy aludtam rá egyet ;-) ennek majdnem két éve idén leszek 20
2014. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 évesen nem akkora baj, hogy az ember nem tervez enynire előre. Sőt ostobaság lenne, ebbe a hitbe ringatni egymást hogy örökre együtt lesztek, mert még nagyon fiatalok vagytok, szerintem csak megmérgezed a kapcsolatot azzal, hogy enynire előre gondolkodsz. Miért nem élvezed a jelent inkább helyette?
2014. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én élvezem, nem is aggódok, csak kíváncsi voltam a véleményekre. Amúgy teljesen boldog vagyok. Szerintem az se baj ha úgy érzem, hogy amikor a jövőről beszélünk akkor a közös jövőre gondolok.
2014. márc. 3. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tetszik jó hozzáállás ;-)szerintem mindenkinek úgy kellene gondolnia az aktuális párjával hogy vele akar élni hiszen nem ezért van vele? :-) sok áldást és boldogságot
2014. márc. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!