Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőllem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőllem?

Figyelt kérdés

van 1 srác,akivel kb másfél éve joban vagyok..elősször csak barátok voltunk,aztán a barátokból átváltottunk 'több mint barátságra',vagyis kavartunk.. és ez kb megy már egy fél éve,kisebb nagyobb megszakitásokkal..

én közben beleszerettem,és ezt el is mondtam neki,aminek ő örült,mondta,hogy mennyire jó,hogy végre őszintén elmondtam neki a dolgokat..(előtte elmondta nekem,hogy ha nem lennék büszke ahhoz,hogy elmondjam neki őszintén a dolgokat,akkor összejönne velem)

aztán másik nap megitn találkoztunk,és smároltunk meg dolgok ..

azóta is minden nap beszélünk..

nem tudom mi lessz ebből az egészből.

szerintetek össze fogunk jönni?? mit gondoltok erről az egészről?



2014. márc. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes egy kapcsolat. Te beleestél, és ő?
2014. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarhatja tőled, amit te is tőle. Csak még úgy érzem érnetek kell egy kicsit.
2014. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
énis tetszem neki,többször is szokta hangoztatni.. de nemtudom,hogy mit érez,vagy érez e valamit irántam,ezt még nem mondta.
2014. márc. 3. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha össze akarna jönni veled már rég megtehette volna. Ne bízd el magad!
2014. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem tudom mi lessz ebből az egészből" - egy szép, egészséges csecsemő, vagy netán ikrek! :)

Persze majd pár év múlva..

2014. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!