Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te felvennél az exedtől kapott fehérneműt az új párodnak?

Figyelt kérdés

egy elég hosszú kapcsolatom ért véget és hozzá láttam h elpakoljam a rengeteg ajándékot amit kaptam. van közte egy szexi fűzős fehérnemű is.

mit csinálnátok vele?

bedugnátok a szekrény mélyére, eladnátok, felgyújtanátok, majd az új párotoknak felvennéd?:D

vagy mit?

22L



2014. márc. 3. 16:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
-majd
2014. márc. 3. 16:20
 2/18 anonim válasza:
Vedd fel! :D
2014. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Ez vicces kérdés. :D Még nem voltam ilyen helyzetben de szerintem felvenném. :) Amúgy az exeddel viselted szex közben is? :D
2014. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha neked nem az jutna eszedbe akkor amikor felveszed, hogy az exed hogy reagált rá, akkor nyugodtan vedd fel. De ne mondd meg, honnan van. :D Én felvenném. Nem dobhatsz ki minden rucit, amit tőle kaptál.
2014. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én eladnám, vagy elraknám.
2014. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Kitekerném a nyakad, ha megtudnám.
2014. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert az a másik embernek lett, és nm másnak. Ez személyes dolog. Elég gáz, ha ugyan azt újabb és újabb pasinak viseled. Ennél még az is jobb ha kidobod, amikor vége a kapcsolatnak, mint másnak feszíts abban mint amit kaptál, ráadásul szexuális vágykeltőnek. Mindig a régi fazon jutna eszedbe, ha abban ...
2014. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

egyszer vettem fel neki:)

nem is tudom... inkább azzal van baj h mi lenne ha hirtelen feltörnének az emlékek aztán nézne az új pasi h veled meg mi van... xd

2014. márc. 3. 16:25
 9/18 A kérdező kommentje:
szerintem nem veszem fel:s
2014. márc. 3. 16:26
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Kövezzetek meg, de szerintem meg pont hogy izgi lenne felvenni neki is és látni, hogy felizgul rá, közben meg nem is tudja, honnan van, és kivel szexeltél már benne. :D
2014. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!