Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után még én írjak rá és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után még én írjak rá és könyörögjek a bocsánatáért?

Figyelt kérdés
Mielőtt még valaki megbélyegezne hogy kis tizenévesek vagyunk, elmondom hogy én is és párom is felnőtt emberek vagyunk (párom viselkedéséből viszont nem ezt veszem ki sokszor). Két éve együtt vagyunk már, az első évben tökéletes volt minden. Aztán jött a második év, jöttek a gondok : mindenbe belekötött. Én ismerem magam annyira hogy nem változok meg egyik percről a másikra. Ő kiment külföldre hogy tovább fejlessze tanulmányait, rendben. Mióta ő kinntvan, mintha kicserélték volna teljesen : nem kedveskedik, már nem érdeklem annyira, jár ide-oda (ami nem is baj, de (!) maga az zavar engem hogy folyton a lányokkal barátkozik-pár kép és alatta a hozzászólások engem totál kihoztak a sodromból, holott nem vagyok féltékeny típus-az egyik csaj ott puszi jeleket küld a közös kép alá, másik meg üzenetbe azt küldi neki hogy "drága lelkem"?!!-véletlenül láttam az üzit egyszer a megnyitott facebook oldalán, nem kémkedtem). Két hónapja volt egy nagyon csúnya vitánk, azóta komrpomisszumot kötöttünk, ez ment is egy hónapig. Aztán ő elkezdett ismét a régi lenni, nem érdekeltem, barátok az első helyen, én meg valahol a sor utolsú helyén, abszolút nem kedveskedett nekem már egy szép szóval sem, nemhogy egy kis aprósággal. A végén odáig fajult a helyzet hogy mikor írt, egy sima "szia"-át lökött, megkérdezte hogy vagyok, és ennyi volt a nagy beszélgetés. Igyekeztem fenntartani a beszélgetésünket, kérdeztem milyen volt a dán órája, erre a válasz az volt hogy "milyen kérdés ez?". Jó, itt már nekem ment el a kedvem a beszélgetéstől, bocsánatot kértem akkor a "kellemetlen" kérdésemért. Később bevágja hogy "mondjak már valamit"-miután ő le*asz hogy milyen kérdéseket teszek fel, még én kérdezzek?! Aztán ő elhúzott, azzal az ürüggyel hogy megy tanulni. Másnap a "cucc" szón kapta fel a vizet, hogy miért nem beszélek vele magyarul... Azt követő nap meg nem tetszett neki az hogy reagáltam arra hogy mit vacsorázik. És azóta a nap óta nem beszélünk, nem ír rám, én sem írtam rá. ezek után, hogy ő volt a kötekedős, neki nem tetszett semmi, komolyan én vagyok a hibás? Már nem egyszer megalázkodtam és bocsánatot kértem az ő hibájáért, sosem értékelt semmit. Én már arra is gondoltam hogy talált ott magának valakit és azért ilyen velem, mert soha nem volt ilyen, még szüleimnek is feltűnt a visekedése és bunkózásai. Mit tegyek?

2014. márc. 3. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak vége. Most vagy emelt fővel szállsz ki, vagy játszod az ostoba nők utolsó felvonását, és kapaszkodsz a pasi után.
2014. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az se kizárt, hogy félrelépett már. Nem tisztel, nem szeret akkor miért ölöd magad vele? Túl sok amit csinál. Ne is szólj hozzá. Figyeld meg, hogy keresni fog, de ne legyél buta. Ez nem kapcsolat!
2014. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan hülyék vagytok mindketten. Te egy rinyás szolgalelkű, ő pedig tajparaszt - mondjuk csak a te leírásod alapján. Hagyd ott, minek cseszel ki saját magaddal?
2014. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1-nél a pont.
2014. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is szándékozok ráírni, de annyira gyerekes hogy semmit nem lehet vele megbeszélni. Ez már nem kapcsolat. Kíváncsi vagyok mikor fogok neki "hiányozni". Bár ha eddig nem keresett (4 nap után), akkor létezik hogy idővel rájöjjön hogy mégis rám kell írjon? ...

A félrelépésen is nagyon gondolkoztam, de sajnálom hogy nem tudok rájönni hogy meg is történt-e vagy sem...

2014. márc. 3. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne! (bár én nem olvastam el csak a vastag betűst részt, mert túl hosszú :D)
2014. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó mostan rinyalelkű.... ez volt a leghosszabb kapcsolatom. Bár már nem érzem jól magam, minimális érzések még kötnek hozzá, nem tudok csak úgy ni elszakadni tőle, sajnos.
2014. márc. 3. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért akarod visszasírni magad?Megalázott, úgy kezel, mint egy kutyát, egy picit sem tisztel, ráadásul éretlen is.

Ne foglalkozz vele, szó nélkül tiltsd, töröld mindenhonnan.

Add meg magadnak az esélyt egy jó kapcsolatra.

2014. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esett :), köszönöm !
2014. márc. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!