Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves kapcsolat szakítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolat szakítása után nem érzitek úgy, hogy nem találtok párt magatoknak?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolatom ért véget fél évvel ezelőtt, rá építettem mindent, az életemet. Azóta próbálkoztam új kapcsolatokkal, de nem jött össze (nem az én részemről) hanem a férfiak (2) érezte úgy, hogy mégsem tudnak belekezdeni egy új kapcsolatba (nem zárták le teljesen a múltjukat).

Most itt vagyok 25 évesen és mindent a nulláról kel kezdenem....

Voltatok már ilyen vagy hasonló helyzetben?



2014. márc. 3. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Még mindig nem jött el a nagy ő :-).
2014. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 25 vagyok csak férfiben, de szerintem nem vagy/vagyunk lekésve semmiről.
2014. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Tény és való, de azért mindent nulláról kezdeni nem könnyű....
2014. márc. 3. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, még elég fiatal vagy.Adj magadnak még egy kis időt, aztán mikor leginkább nem számítasz rá, akkor jön majd a szerelem :)
2014. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, most is ebben vagyok.


mindig úgy érzem az utolsó barátom volt a tökéletes, senki nem fogja tudni felülmúlni.


most is ezt érzem.


mert ugye mindig jött eddig mindig aki mégis, tehát már a nagyon tökéletes nagy ő vel van vége.

ha őt is felül tudja írni valaki, az nem semmi lesz.

és mai szemmel, nem látom hogy ez lehetséges lenne.

2014. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3/5


Nézd, ez nézőpont kérdése. Van egy 60 közeli ismerősöm, aki most döntött úgy,hogy Amerikába megy dolgozni. Másik, szintén hasonló korral elkezd nyelvet tanulni.


Semmire sincs késő sosem. 25 éves vagy, előtted van még minden. Az,hogy mi a nehéz, attól függ, Te mit tartasz annak.


Ismerős az,amikor a 60 közeliek elkezdik a szövegeiket?: "jaj, nekem már mindegy!". Sok ilyet látok, aztán ha belegondolsz, van aki 30 évig mondja ezt. Azért fura, hogy valaki az élete utolsó 20-30 évében folyamatosan ezt hajtogatja.


Minden csak nézőpont kérdése, szerintem.

2014. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!